ADAPTOR HUB NGA TYPE-C NE VGA+PD BASEUS ENJOY SERIES ADAPTOR HUB NGA TYPE-C NE VGA+PD BASEUS ENJOY SERIES
14%
Lek 3,700 Lek 4,300
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR HUB MARKA : BASEUS MATERIALI : TPE + ALIAZH ALUMINIFISHE DALJE : TYPE-CPORTE DALJE : VGA + PD PERSHTATET ME: thinkpad P50 /...
ADAPTOR HUB WIWU 12 NE 1 ME FISHE TYPE-C DHE PORTA RJ45, PD, 1 TYPE-C, 6 PORTA USB 3.0, PORTE HDMI, SD & TF CARD DHE AUX ADAPTOR HUB WIWU 12 NE 1 ME FISHE TYPE-C DHE PORTA RJ45, PD, 1 TYPE-C, 6 PORTA USB 3.0, PORTE HDMI, SD & TF CARD DHE AUX
7%
Lek 7,900 Lek 8,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR HUB 12 NE 1MARKA : WIWU MATERIALI : ALIAZH ALUMINIFISHE DALJE : TYPE-CPORTE DALJE : RJ45, 2 PORTA USB 3.0, HDMI, TYPE-C DHE SD & TF...
ADAPTOR HUB WIWU 5 NE 1 ME FISHE TYPE-C DHE PORTA PD, 3 PORTA USB 3.0, PORTE HDMI ADAPTOR HUB WIWU 5 NE 1 ME FISHE TYPE-C DHE PORTA PD, 3 PORTA USB 3.0, PORTE HDMI
11%
Lek 4,900 Lek 5,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR HUB 5 NE 1MARKA : WIWU MATERIALI : ALIAZH ALUMINIFISHE DALJE : TYPE-CPORTE DALJE : PD, 3 PORTA USB 3.0, HDMI  VECORITE: LIDHET ME...
ADAPTOR HUB WIWU 6 NE 1 ME FISHE TYPE-C DHE PORTA LAN, 3 PORTA USB 3.0, PORTE SD DHE KARTE MICDO SD ADAPTOR HUB WIWU 6 NE 1 ME FISHE TYPE-C DHE PORTA LAN, 3 PORTA USB 3.0, PORTE SD DHE KARTE MICDO SD
5%
Lek 4,200 Lek 4,400
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR HUB 5 NE 1MARKA : WIWU MATERIALI : ALIAZH ALUMINIFISHE DALJE : TYPE-CPORTE DALJE : LAN, 3 PORTA USB 3.0, SD CARD DHE MICRO...
ADAPTOR HUB WIWU 8 NE 1 ME FISHE TYPE-C DHE PORTA RJ45, 1 TYPE-C, 3 PORTA USB 3.0, PORTE HDMI, SD & TF CARD ADAPTOR HUB WIWU 8 NE 1 ME FISHE TYPE-C DHE PORTA RJ45, 1 TYPE-C, 3 PORTA USB 3.0, PORTE HDMI, SD & TF CARD
6%
Lek 8,200 Lek 8,700
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR HUB 8 NE 1MARKA : WIWU MATERIALI : ALIAZH ALUMINIFISHE DALJE : TYPE-CPORTE DALJE : RJ45, 3 PORTA USB 3.0, HDMI, TYPE-C DHE SD...
ADAPTOR HUB WIWU 9 NE 1 ME FISHE LIGHTNING DHE PORTA RJ45, 1 TYPE-C, 2 PORTA USB 3.0, PORTE HDMI, SD & TF CARD, VGA DHE AUX ADAPTOR HUB WIWU 9 NE 1 ME FISHE LIGHTNING DHE PORTA RJ45, 1 TYPE-C, 2 PORTA USB 3.0, PORTE HDMI, SD & TF CARD, VGA DHE AUX
7%
Lek 7,800 Lek 8,400
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR HUB 9 NE 1MARKA : WIWU MATERIALI : ALIAZH ALUMINIFISHE DALJE : LIGHTNINGPORTE DALJE : RJ45, 2 PORTA USB 3.0, HDMI, TYPE-C DHE SD &...
ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE 30W ME DY PORTA USB WIWU ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE 30W ME DY PORTA USB WIWU
20%
Lek 1,600 Lek 2,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINEMARKA : WIWU MATERIALI : ABS + PC NGJYRA : E ZEZE HYRJE : DC 12 - 24V OUTPUT...
ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE WIWU 36W FAST CHARGE ME TYPE-C DHE USB ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE WIWU 36W FAST CHARGE ME TYPE-C DHE USB
14%
Lek 1,800 Lek 2,100
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINEMARKA : WIWU MATERIALI : ABS + PC NGJYRA : E ZEZE HYRJE : DC 12-24V OUTPUT TOTAL: 3A(max)/36W MaxVECORI...
ADAPTOR ME SHUME PORTA WIWU ME DY KOKA TYPE-C DHE 3 PORTA USB, 2 HDMI, 1x TYPE-C DHE TF, SD CARD ADAPTOR ME SHUME PORTA WIWU ME DY KOKA TYPE-C DHE 3 PORTA USB, 2 HDMI, 1x TYPE-C DHE TF, SD CARD
9%
Lek 7,300 Lek 8,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA MARKA : WIWU MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS + XHAM I TEMPERUARPESHA :72g PERSHTATET PER : PAJISJET ME...
ADAPTOR WIWU OTG NGA TYPE-C NE DUAL USB PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH ADAPTOR WIWU OTG NGA TYPE-C NE DUAL USB PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH
13%
Lek 1,400 Lek 1,600
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR USB TYPE-C NE DUAL USBMARKA : WIWUMATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ALIAZH ZINKU PERMASAT: 41.85 x 16.49 x 8.5mm SHPEJTESIA E TRANSMETIMIT TE DHENAVE...
CANTE BREZI MULTIFUNKSIONALE METRO MATE WIWU CANTE BREZI MULTIFUNKSIONALE METRO MATE WIWU
9%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : CANTE BREZI LEKURE MULTIFUNKSIONALEMARKA : WIWUMATERIALI : NEJLON I CILESISE SE LARTE NGJYRA: E ZEZEVECORI : MATERIAL TEPER CILESOR, I LEHTE, KUNDER LAGESHTIRES...
CANTE LAPTOPI KUNDER UJIT 13.3" PER FEMRA WIWU LONDON BRIEFCASE CANTE LAPTOPI KUNDER UJIT 13.3" PER FEMRA WIWU LONDON BRIEFCASE
20%
Lek 4,300 Lek 5,400
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : CANTE LAPTOPI KUNDER UJIT MARKA : WIWUMODELI : LONDON BRIEFCASEPERMASA : 41 x 5.5 x 28cmNGJYRA : E ZEZE MATERIALI : VESHJA PREJ NEJLONI I...
CANTE LAPTOPI ME 2 SHTRESA PER LAPTOP / MACBOOK WIWU ME PERMASA 14" DHE 16" CANTE LAPTOPI ME 2 SHTRESA PER LAPTOP / MACBOOK WIWU ME PERMASA 14" DHE 16"
6%
Lek 4,700 Lek 5,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : CANTE LAPTOPI ME 2 SHTRESAMARKA : WIWUPERMASA 1 : 14 INÇ PERMASA 2 : 16 INÇ NGJYRA : ZEZEMATERIALI : VESHJA PREJ NEJLONI I CILESISE...
COVER FLIP WIWU PER  IPAD 10.2" / 10.9'' / 11 PRO 2020 COVER FLIP WIWU PER  IPAD 10.2" / 10.9'' / 11 PRO 2020
10%
Lek 2,700 Lek 3,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER FLIP MARKA : WIWUMARKA E PAJISJES QE PERSHTATET : IPAD 2020MATERIALI : TPU + PCNGJYRA : E ZEZE / GREEN / BLUE NAVYPERDORIMI : MBRON PAJISJEN TUAJ NGA GODITJET DHE...
KABELL ADAPTOR  2m NGA TYPE-C NE HDMI UHD 4K WIWU KABELL ADAPTOR  2m NGA TYPE-C NE HDMI UHD 4K WIWU
24%
Lek 3,200 Lek 4,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : BASEUS GJATESIA : 200cm NGJYRA : E ZEZE + GRIDALJE HDMI : 4K@60Hz MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI...
KABELL ADAPTOR I SHKURTER 20cm TYPE-C NE HDMI UHD 4K WIWU ALPHA KABELL ADAPTOR I SHKURTER 20cm TYPE-C NE HDMI UHD 4K WIWU ALPHA
17%
Lek 2,900 Lek 3,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : WIWU GJATESIA : 20cm PERMASA : 45 x 24 x 10 mm NGJYRA : GRIDALJE HDMI : 3840 x...
Items 1 to 16 of 32 total