Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Panel Diellor dhe Mbajtëse Numri për Makinë

Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Panel Diellor dhe Mbajtëse Numri për Makinë X
+
-
=

?
Porosit Tani

Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Panel Diellor dhe Mbajtëse Numri për Makinë

Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Panel Diellor dhe Mbajtëse Numri për Makinë
Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Panel Diellor dhe Mbajtëse Numri për Makinë
Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Panel Diellor dhe Mbajtëse Numri për Makinë
Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Panel Diellor dhe Mbajtëse Numri për Makinë
Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Panel Diellor dhe Mbajtëse Numri për Makinë

Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Panel Diellor dhe Mbajtëse Numri për Makinë

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

Emri: Pastrues Ajri dhe Hidratues për Makinë

Marka: Wiwu

Materiali: PC + ABS

Ngjyra: e Zezë

Veçori:

 • Përjetoni udhëtime të këndshme dhe pa lodhje të shoqëruar me aroma freskie në çdo moment.

 • Falë panelit diellor aromatizuesi rrotullohet vete dhe lëshon aromë.

 • Aromatizimin i qetë pa zhumë.

 • Aroma është e shëndetshme dhe e sigurtë për tu përdorur në praninë e fëmijëve dhe grave shtatzëna.

 • Nuk përmban alkool, gjë që e bën të sigurt për përdorimin edhe në rreze të forta të diellit pa shkaktuar aromë të keqe apo flakë.

 • Ka një dritë me ngjyrë gradient që krijon një ambient të këndshëm gjatë udhëtimit në makinë.

 • Me mbajtëse numri në raste kur bëni parkim të shpejtë duke u dhënë mundësi të tjerëve t'ju telefonojnë.
  Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,700 Ulje 43%
  /

  Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

  -Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

  Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

  -Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
  Blini super lehtë me WhatsApp
  Oferte
  Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
  baseus
  Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%