KABELL ADAPTOR KONVERTIMI BASEUS VETEM  NGA HDMI NE VGA ( JO ANASJELLTAS)1080P KABELL ADAPTOR KONVERTIMI BASEUS VETEM  NGA HDMI NE VGA ( JO ANASJELLTAS)1080P
33%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI NE VGA MARKA : BASEUS GJATESIA : 20cm PERMASA : 48 x 28 x 10 mm NGJYRA : E ZEZEDALJE VGA...
KABELL HDMI-HDMI BASEUS 1m / 2m / 3m / 5m  SUPER REZISTENTE DHE KONTAKTE TE PRARUAR DHE TRANSMETIM VIDEO 4KHD KABELL HDMI-HDMI BASEUS 1m / 2m / 3m / 5m  SUPER REZISTENTE DHE KONTAKTE TE PRARUAR DHE TRANSMETIM VIDEO 4KHD
29%
Lek 1,000 Lek 1,400
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : KABELL HDMI MARKA : BASEUS  GJATESIA : 1m / 2m / 3m / 5m MATERIALI : PVC  NGJYRA : E ZEZE DHE...
KABELL ADAPTOR TYPE-C NE HDMI UHD 4K 1.8m HOCO KABELL ADAPTOR TYPE-C NE HDMI UHD 4K 1.8m HOCO
31%
Lek 2,400 Lek 3,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : HOCO MODELI : GJATESIA : 1.8mDALJE : HDMI MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRIPERDORIMI...
KABELL VETEM  HDMI NE VGA 1m BASEUS VETEM HDMI-VGA ( JO ANASJELLTAS VGA NE HDMI ) KABELL VETEM  HDMI NE VGA 1m BASEUS VETEM HDMI-VGA ( JO ANASJELLTAS VGA NE HDMI )
15%
Lek 2,200 Lek 2,600
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : BASEUS GJATESIA : 1mMATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRI PERDORIMI : PER TRANSMETIM FIGURE,...
WIWU KABELL ADAPTOR LIGHTNING NE HDMI FULL HD 1080P 2m WIWU WIWU KABELL ADAPTOR LIGHTNING NE HDMI FULL HD 1080P 2m WIWU
26%
Lek 2,900 Lek 3,900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : WIWU GJATESIA : 2mDALJE : HDMI MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRIPERDORIMI : PER...
KABELL ADAPTOR TYPE-C NE HDMI UHD 4K 1.8m BASEUS KABELL ADAPTOR TYPE-C NE HDMI UHD 4K 1.8m BASEUS
28%
Lek 2,800 Lek 3,900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : BASEUS MODELI : GJATESIA : 1.8mDALJE : HDMI MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRIPERDORIMI : PER...
KABELL ADAPTOR LIGHTNING NE HDMI FULL HD 1080p 2m HOCO UA14 KABELL ADAPTOR LIGHTNING NE HDMI FULL HD 1080p 2m HOCO UA14
31%
Lek 2,400 Lek 3,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : HOCO MODELI : UA14GJATESIA : 2mDALJE : HDMI MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE...
KABELL HDMI-HDMI 10M BASEUS 1080P 60HZ KABELL HDMI-HDMI 10M BASEUS 1080P 60HZ
14%
Lek 2,500 Lek 2,900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL HDMI MARKA : BASEUS GJATESIA : 10mDALJE : HDMI MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRIPERDORIMI : PER TRANSMETIM FIGURE,...
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI NE VGA MARKA : BASEUS GJATESIA : 20cm PERMASA : 48 x 28 x 10 mm PORTA MICRO : 5V PORTA...
KABELL ADAPTOR  2m NGA TYPE-C NE HDMI UHD 4K WIWU KABELL ADAPTOR  2m NGA TYPE-C NE HDMI UHD 4K WIWU
24%
Lek 3,200 Lek 4,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : BASEUS GJATESIA : 200cm NGJYRA : E ZEZE + GRIDALJE HDMI : 4K@60Hz MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI...
KABELL ADAPTOR LIGHTNING NE HDMI FULL HD 1080P 2m 7575S KABELL ADAPTOR LIGHTNING NE HDMI FULL HD 1080P 2m 7575S
18%
Lek 2,300 Lek 2,800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : TJETER MODELI : 7575SGJATESIA : 2mDALJE : HDMI MATERIALI : KONEKTOR ALUMINI + TPUPERDORIMI : PER TRANSMETIM FIGURE DHE ZERI NGA PAJISJET...
KABELL ADAPTOR USB NE MICRO BASEUS FAST CHARGE 2.4A 1m KABELL ADAPTOR USB NE MICRO BASEUS FAST CHARGE 2.4A 1m
30%
Lek 700 Lek 1,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR USB NE MICRO MARKA : BASEUS GJATESIA : 1 M MATERIALI : ALUMINI+ TPU + NEILON PERSHTATET ME : PAJISJET ME PORTE MICRO  VECORI :...
KABELL HDMI 8M BASEUS 30HZ 3D KABELL HDMI 8M BASEUS 30HZ 3D
18%
Lek 1,800 Lek 2,200
Lek 1,800 Lek 2,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : BASEUS GJATESIA : 8mDALJE : HDMI MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRIPERDORIMI : PER...
KABELL DVI-HDMI BASEUS 2m ME THURRJE SUPER REZISTENTE DHE KONTAKTE ALIAZHI TE ALUMINIT KABELL DVI-HDMI BASEUS 2m ME THURRJE SUPER REZISTENTE DHE KONTAKTE ALIAZHI TE ALUMINIT
57%
Lek 1,500 Lek 3,500
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : KABELL HDMI MARKA : BASEUS  GJATESIA : 2m MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + NEJLON  NGJYRA : GRI VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR I DURUESHEM NDAJ...
KABELL ADAPTOR UNIVERSAL MIRASCREEN WIFI NE HDMI FULL HD 1.1m OT-7571 KABELL ADAPTOR UNIVERSAL MIRASCREEN WIFI NE HDMI FULL HD 1.1m OT-7571
21%
Lek 2,300 Lek 2,900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : MIRASCREEN MODELI : OT-7571GJATESIA : 1.1mDALJE : HDMI MATERIALI : KONEKTOR ALUMINI + TPUPERDORIMI : PER TRANSMETIM FIGURE DHE ZERI NGA PAJISJET...
KABELL ADAPTOR I SHKURTER 20cm TYPE-C NE HDMI UHD 4K WIWU ALPHA KABELL ADAPTOR I SHKURTER 20cm TYPE-C NE HDMI UHD 4K WIWU ALPHA
17%
Lek 2,900 Lek 3,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : WIWU GJATESIA : 20cm PERMASA : 45 x 24 x 10 mm NGJYRA : GRIDALJE HDMI : 3840 x...
Items 1 to 16 of 32 total