Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Sensorë për Makinë / Shtëpi / Zyrë

Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Sensorë për Makinë / Shtëpi / Zyrë X
+
-
=

?
Porosit Tani

Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Sensorë për Makinë / Shtëpi / Zyrë

Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Sensorë për Makinë / Shtëpi / Zyrë
Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Sensorë për Makinë / Shtëpi / Zyrë
Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Sensorë për Makinë / Shtëpi / Zyrë
Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Sensorë për Makinë / Shtëpi / Zyrë
Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Sensorë për Makinë / Shtëpi / Zyrë
Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Sensorë për Makinë / Shtëpi / Zyrë

Aromatizues Ajri Modern Inteligjent me Sensorë për Makinë / Shtëpi / Zyrë

Emri: Pastrues Ajri dhe Hidratues për Makinë

Marka: Wiwu

Materiali: PC + ABS

Ngjyra: e Zezë

Veçori:

 • Përjetoni udhëtime të këndshme dhe pa lodhje të shoqëruar me aroma freskie në çdo moment.

 • Me 1 orë karikim mund të përdorni aromatizuesin deri në 40 ditë.

 • Funksion automatik me sensor për aktivizimin kur ndizet makina dhe fiket kur parkoni.

 • Aromatizimin i qetë pa zhumë.

 • Aroma është e shëndetshme dhe e sigurtë për tu përdorur në praninë e fëmijëve dhe grave shtatzëna.

 • Nuk përmban alkool, gjë që e bën të sigurt për përdorimin edhe në rreze të forta të diellit pa shkaktuar aromë të keqe apo flakë.

 • Ka një dritë me ngjyrë gradient që krijon një ambient të këndshëm gjatë udhëtimit në makinë.

 • Dizenjim luksoze që përshtatet me çdo ambient.

 • Përdoret në makinë, në zyrë, në shtëpi.
Cmimi real Lek 6,300 Oferte Lek 4,900 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%