KABELL USB ME KOKE MAGNETIKE 3 NE 1 MOXOM LIGHTNING / MICRO & TYPE-C KABELL USB ME KOKE MAGNETIKE 3 NE 1 MOXOM LIGHTNING / MICRO & TYPE-C
31%
Lek 900 Lek 1,300
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : KABELL USB ME KOKE MAGNETIKEMARKA : MOXOMGJATESIA : 1m DALJE : 2.4A ( LIGHTNING & MICRO ) / 3A ( TYPE-C...
MULTIPRIZE 4 VENDESHE ME 6 PORTA USB DHE 2 TYPE-C ME NJOHJE INTELIGJENTE E KARIKIM TE SHPEJTE MOXOM MULTIPRIZE 4 VENDESHE ME 6 PORTA USB DHE 2 TYPE-C ME NJOHJE INTELIGJENTE E KARIKIM TE SHPEJTE MOXOM
20%
Lek 2,000 Lek 2,500
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : PRIZE ME SHUME PORTAMARKA : MOXOMGJATESIA E KABELLIT : 2m HYRJE : AC 100 - 240VDALJE USB : 5V / 3.4A ME...
KUFJE  ME FISHE AUDIO 3.5mm MOXOM MX-EP09 KUFJE  ME FISHE AUDIO 3.5mm MOXOM MX-EP09
63%
Lek 600 Lek 1,600
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : KUFJE  ME KABELL MARKA : MOXOMMODELI : MX-EP09GJATESIA E TELIT : 1.2mFREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000HzMIKROFON : PO,...
BATERI ORIGJINALE MOXOM PER SAMSUNG SERIA S & NOTE BATERI ORIGJINALE MOXOM PER SAMSUNG SERIA S & NOTE
44%
Lek 1,200 Lek 1,800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : BATERIMARKA : MOXOMMODELI : BATERI LITHIUMIMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNGMATERIALI : LI-IONPERDORIMI : BATERI NDERRIMI MOXOM PER SAMSUNGVECORI : 100% BATERI...
KARIKUES I SHPEJTE ME 4 PORTA AUTO ID   MOXOM 100-240V 4.4 A ME FISHE MICRO / LIGHTNING OSE TYPE C KARIKUES I SHPEJTE ME 4 PORTA AUTO ID   MOXOM 100-240V 4.4 A ME FISHE MICRO / LIGHTNING OSE TYPE C
47%
Lek 1,000 Lek 1,900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES MARKA : MOXOMMODELI : HYRJE : 100-240V , 50-60 HzDALJE : 5V / 4.4A --> 22WPERMASA : 7.3 x 5.3 x...
KABELL USB 2m MOXOM MICRO / LIGHTNING & TYPE-C
22%
Lek 700 Lek 900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBMARKA : MOXOMMODELI : GJATESIA : 2mDALJE : 2.4APERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASHPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MIKRO, LIGHTNING DHE...
KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH V5.0 MOXOM MX-WL06 KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH V5.0 MOXOM MX-WL06
29%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : KUFJE ME BLUETOOTHMARKA : MOXOM MODELI : MX-WL06VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10mMATERIALI : ABSDIAMETRI I BOKSIT : 40mmFREKUENCA E...
KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH V5.0 ME SUPORT PER KARTE SD DHE RADIO MOXOM MX-WL05 KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH V5.0 ME SUPORT PER KARTE SD DHE RADIO MOXOM MX-WL05
31%
Lek 2,400 Lek 3,500
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : KUFJE ME BLUETOOTHMARKA : MOXOM MODELI : MX-WL05VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10mMATERIALI : ABSDIAMETRI I BOKSIT : 40mmFREKUENCA E...
KUFJE SPORTIVE MOXOM MH-07 KUFJE SPORTIVE MOXOM MH-07
33%
Lek 1,000 Lek 1,500
Lek 1,000 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE MARKA : MOXOM MODELI : MH-07 GJATESIA E TELIT : 0.9m NDJESHMERIA : 93±3dB REZISTENCA : 16O FREKUENCA : 20Hz...
KUFJE CIFT ME BLUETOOTH TWS N21 ME MBAJTESE KARIKIMI ME PANEL DIGJITAL DHE DRITE LED KUFJE CIFT ME BLUETOOTH TWS N21 ME MBAJTESE KARIKIMI ME PANEL DIGJITAL DHE DRITE LED
7%
Lek 2,600 Lek 2,800
PERSHKRIMI KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST , PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1A EMRI: KUFJE ME BLUETOOTHMARKA : TWSMATERIALI : ABS + PCDISTANCA E TRANSMETIMIT :...
KABELL USB 2m MOXOM LIGHTNING / MICRO / TYPE-C 2.4A KABELL USB 2m MOXOM LIGHTNING / MICRO / TYPE-C 2.4A
13%
Lek 700 Lek 800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : USB KABELLMARKA : MOXOMGJATESIA : 2mPERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASHFISHA : LIGHTNING / MICRO / TYPE-C TJETER : MATERIAL I CILESISE...
KARIKUES I SHPEJTE PD 18W DHE QC3.0 MOXOM TYPE-C DHE LIGHTNING KARIKUES I SHPEJTE PD 18W DHE QC3.0 MOXOM TYPE-C DHE LIGHTNING
23%
Lek 1,700 Lek 2,200
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES ME PROTOKOLL KARIKIMI TE SHPEJTE PDMARKA : MOXOMHYRJE : AC 100 - 220V / 1.2A / 50-60HzDALJE : 5V - 3A...
KABELL USB 1m ME DRITE INDIKUESE LED DHE FIKJE AUTOMATIKE MOXOM LIGHTNING KABELL USB 1m ME DRITE INDIKUESE LED DHE FIKJE AUTOMATIKE MOXOM LIGHTNING
47%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB ME DRITE LEDMARKA : MOXOMMODELI : GJATESIA : 1mMATERIALI : ALIAZH ZINKUDALJE : 2.4A FAST CHARGEPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE...
KABELL AUX MOXOM AUX-10 KABELL AUX MOXOM AUX-10
44%
Lek 500 Lek 900
Lek 500 Lek 900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : FISHE AUXMARKA : MOXOMMODELI : AUX-10GJATESIA : 1mDALJE JACK : 3.5mmPERDORIMI : PER TE LIDHUR DY PAJISJE SEBASHKU PER TRANSMETIM MUZIKEPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE...
KARIKUES MOXOM ME NJOHJE INTELIGJENTE LIGHTNING & MICRO KARIKUES MOXOM ME NJOHJE INTELIGJENTE LIGHTNING & MICRO
33%
Lek 800 Lek 1,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES SHTEPIEMARKA : MOXOMHYRJE : 100-240VDALJE : 5V / 2.4APORTA USB : 1GJATESIA E KABELLIT : 1mVECORI : SMART-KARIKUESI KA AFTESI...
KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH V5.0 ME KAPACITET TE LARTE TE BATERISE MOXOM MX-WL07 KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH V5.0 ME KAPACITET TE LARTE TE BATERISE MOXOM MX-WL07
26%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : KUFJE ME BLUETOOTHMARKA : MOXOM MODELI : MX-WL07VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10mMATERIALI : ABSDIAMETRI I BOKSIT : 40mmFREKUENCA E...
Items 1 to 16 of 146 total