Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Çantë Udhëtimi Moderne Kundër Vjedhjes me Çelës me Kod për Sende Personale

Çantë Udhëtimi Moderne Kundër Vjedhjes me Çelës me Kod për Sende Personale X
+
-
=

?
Porosit Tani

Çantë Udhëtimi Moderne Kundër Vjedhjes me Çelës me Kod për Sende Personale

Çantë Udhëtimi Moderne Kundër Vjedhjes me Çelës me Kod për Sende Personale
Çantë Udhëtimi Moderne Kundër Vjedhjes me Çelës me Kod për Sende Personale
Çantë Udhëtimi Moderne Kundër Vjedhjes me Çelës me Kod për Sende Personale
Çantë Udhëtimi Moderne Kundër Vjedhjes me Çelës me Kod për Sende Personale
Çantë Udhëtimi Moderne Kundër Vjedhjes me Çelës me Kod për Sende Personale
Çantë Udhëtimi Moderne Kundër Vjedhjes me Çelës me Kod për Sende Personale
Çantë Udhëtimi Moderne Kundër Vjedhjes me Çelës me Kod për Sende Personale
Çantë Udhëtimi Moderne Kundër Vjedhjes me Çelës me Kod për Sende Personale

Çantë Udhëtimi Moderne Kundër Vjedhjes me Çelës me Kod për Sende Personale

Emri: Çantë

Marka: WIWU

Përmasa: 23 x 11 x 11 cm

Ngjyra: E Zezë

Materiali: Poliester + Mikrofibër

Vecori:

 • Çelës me kod për sigurinë tuaj.

 • Pamje moderne elegante që i pështatet stilit tuaj.

 • Materiali i cilësisë së lartë, i durueshëm ndaj përdorimit.

 • Përmase komode për ta mbajtur me vete.

 • Qepje precise me dendësi të madhe.

 • E pa përshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj rrudhosjes.

 • Rrip për ta mbajtur më lehtë

Cmimi real Lek 3,700 Oferte Lek 2,500 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%