Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Çantë Shpine Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Laptop dhe Sende të Tjera

Çantë Shpine Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Laptop dhe Sende të Tjera X
+
-
=

?
Porosit Tani

Çantë Shpine Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Laptop dhe Sende të Tjera

Çantë Shpine Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Laptop dhe Sende të Tjera
Çantë Shpine Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Laptop dhe Sende të Tjera
Çantë Shpine Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Laptop dhe Sende të Tjera
Çantë Shpine Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Laptop dhe Sende të Tjera
Çantë Shpine Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Laptop dhe Sende të Tjera
Çantë Shpine Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Laptop dhe Sende të Tjera

Çantë Shpine Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Laptop dhe Sende të Tjera

Emri: Çantë

Marka: WIWU

Përmasa: 43 x 29.5 x 15.5 cm

Pesha: 800g

Ngjyra: E Zeze

Materiali: PVC Luksoze

Vecori:

 • Çelës inteligjent me shenjë gishti për sigurinë tuaj.

 • Pamje moderne elegante që i pështatet stilit tuaj.

 • Materiali i cilësisë së lartë, i durueshëm ndaj përdorimit.

 • Kënde me mbrojtje kundër goditjes për sigurinë e laptopit tuaj në raste të përplasjes aksidentale.

 • Përmase komode për të mbajtur me vete laptop deri në 15.6".

 • Me ndarje të posaçme për sende të ndryshme.

 • Qepje precise me dendësi të madhe.

 • E pa përshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj rrudhosjes.

 • Rrip me gjatësi të rregullueshme.

Cmimi real Lek 9,500 Oferte Lek 7,000 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 28%
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 4,600 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 23%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 60%
Oferte
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,300 Ulje 26%