ADAPTOR AUDIO 3.5mm ME BLUEOOTH DHE MIKROFON TE INTEGRUAR BASEUS ADAPTOR AUDIO 3.5mm ME BLUEOOTH DHE MIKROFON TE INTEGRUAR BASEUS
50%
Lek 1,250 Lek 2,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO ME BLUETOOTHMARKA : BASEUS VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0DISTANCA E TRANSMETIMIT : 5mGJATESIA E KABELLIT : 45 - 120...
ADAPTOR AUDIO LIGHTNING 2 NE 1 ME AUX DHE LIGHTNING DHE DUAL LIGHTNING REMAX ADAPTOR AUDIO LIGHTNING 2 NE 1 ME AUX DHE LIGHTNING DHE DUAL LIGHTNING REMAX
20%
Lek 800 Lek 1,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO ME 2 PORTA LIGHTNING DHE AUXMARKA : REMAX MATERIALI: ABS + TPE  GJATESIA: 60mm OUTPUT: 5V/2A VECORI : ME KETE ADAPTOR MUND...
ADAPTOR AUDIO 3.5mm ME BLUEOOTH DHE MIKROFON TE INTEGRUAR BASEUS ADAPTOR AUDIO 3.5mm ME BLUEOOTH DHE MIKROFON TE INTEGRUAR BASEUS
32%
Lek 1,500 Lek 2,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO ME BLUETOOTHMARKA : BASEUS VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0DISTANCA E TRANSMETIMIT : <10m KAPACITETI I BATERISE : 145mAH PESHA :...
ADAPTOR ORIGJINAL NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mm APPLE PER IPHONE ADAPTOR ORIGJINAL NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mm APPLE PER IPHONE
29%
Lek 1,700 Lek 2,400
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mmMARKA : APPLENGJYRA : E BARDHE PERSHTATET ME : PAISJE ME PORTE LIGHTNING ME SISTEM iOS 10 E...
ADAPTOR AUDIO NGA TYPE-C NE AUX 3.5mm BASEUS ADAPTOR AUDIO NGA TYPE-C NE AUX 3.5mm BASEUS
43%
Lek 800 Lek 1,400
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR TYPE-CMARKA : BASEUS MATERIALI : TPEGJATESIA E KABELLIT : 9cmPERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C ( SAMSUNG / HUAWEI / XIAOMI ETJ )VECORI :...
ADAPTOR NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mm XO RED ADAPTOR NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mm XO RED
13%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mmMARKA : XONGJYRA : REDPERSHTATET ME : PAISJE ME PORTE LIGHTNING VECORI : MATERIALI CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,...
ADAPTOR AUDIO 2 NE 1 ME DY PORTA LIGHTNING PER KARIKIM, MUZIK DHE AUDIO REMAX ADAPTOR AUDIO 2 NE 1 ME DY PORTA LIGHTNING PER KARIKIM, MUZIK DHE AUDIO REMAX
36%
Lek 700 Lek 1,100
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO ME 2 PORTA LIGHTNINGMARKA : REMAXPERMASA: 125*20*8mm FUQIA: 2.0AVECORI : ME KETE ADAPTOR MUND TE PERDORNI KUFJE TE THJESHTA ME FISHE LIGHTNING NE...
ADAPTOR AUDIO NGA LIGHTNING NE LIGHTNING + AUX 3.5mm REMAX ADAPTOR AUDIO NGA LIGHTNING NE LIGHTNING + AUX 3.5mm REMAX
40%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR LIGHTNINGMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + TPE DALJE : 2A MAXPERMASA : 178 x 55 x 15 mmPESHA : 6.8gPERSHTATET PER : PAISJET...
ADAPTOR AUDIO NGA TYPE-C NE TYPE-C + AUX 3.5mm BASEUS ADAPTOR AUDIO NGA TYPE-C NE TYPE-C + AUX 3.5mm BASEUS
39%
Lek 1,100 Lek 1,800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR TYPE-CMARKA : BASEUS MATERIALI : NEJLON I THURRUR PER FISHEN + ALIAZH ZINKUDALJE : 1A MAXPERMASA : 125 x 20 x 8 mmPESHA : 25gPERSHTATET PER :...
ADAPTOR AUDIO NGA LIGHTNING NE LIGHTNING + AUX 3.5mm BASEUS ADAPTOR AUDIO NGA LIGHTNING NE LIGHTNING + AUX 3.5mm BASEUS
40%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR LIGHTNINGMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + TPE + ALUMINDALJE : 2A MAXPERMASA : 120 x 12 x 12 mmPESHA : 20gPERSHTATET...
ADAPTOR NGA LIGHTNING NE HYRJE DYFISHE LIGHTNING BASEUS ADAPTOR NGA LIGHTNING NE HYRJE DYFISHE LIGHTNING BASEUS
43%
Lek 1,600 Lek 2,800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR LIGHTNINGMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + TPE + ALUMINDALJE : 2AGJATESIA : 12cmPESHA : 10gPERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE...
ADAPTOR AUDIO 2 NE 1 TYPE-C MALE NE TYPE-C DHE 3.5mm BASEUS ADAPTOR AUDIO 2 NE 1 TYPE-C MALE NE TYPE-C DHE 3.5mm BASEUS
27%
Lek 800 Lek 1,100
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO TYPE-CMARKA : BASEUS MATERIALI : TPE + ALIAZH ZINKUPERMASA: 40 x 20 x 10mm FUQIA: 1APERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C ( SAMSUNG...
ADAPTOR NGA LIGHTNING NE HYRJE DYFISHE LIGHTNING BASEUS ADAPTOR NGA LIGHTNING NE HYRJE DYFISHE LIGHTNING BASEUS
50%
Lek 800 Lek 1,600
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR LIGHTNINGMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + TPE + ALUMINDALJE : 2APERMASA : 2.8 x 1.1 x 0.9 cmPESHA :...
ADAPTOR AUDIO LIGHTNING 2 NE 1 ME PORTE AUX DHE LIGHTNING MOXOM ADAPTOR AUDIO LIGHTNING 2 NE 1 ME PORTE AUX DHE LIGHTNING MOXOM
22%
Lek 700 Lek 900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR ME 2 PORTA LIGHTNING DHE AUXMARKA : MOXOM MATERIALI: ABS + TPE  GJATESIA: 60mm OUTPUT: 5V/2A. VECORI : ME KETE ADAPTOR MUND TE...
ADAPTOR LIGHTNING ME PORTE AUDIO 3.5mm BASEUS ADAPTOR LIGHTNING ME PORTE AUDIO 3.5mm BASEUS
43%
Lek 1,600 Lek 2,800
Vetem per karikim dhe degjim jo per mikrofon per te folur me kufjet kur perdorni adaptorin  PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KONVERTUES AUDIOMARKA : BASEUS MATERIALI...
ADAPTOR AUDIO 2NE1 NGA TYPE-C MALE NE TYPE-C FEMALE 3.5mm BASEUS ADAPTOR AUDIO 2NE1 NGA TYPE-C MALE NE TYPE-C FEMALE 3.5mm BASEUS
23%
Lek 1,700 Lek 2,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO TYPE-CMARKA : BASEUS MATERIALI : TPE + ALIAZH ZINKUPERMASA: 125*20*8mm FUQIA: 2.0APERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C ( SAMSUNG / HUAWEI /...
Items 1 to 16 of 27 total