KABELL USB ME DRITE LED NE FORME C BASEUS CALCD-01 LIGHTNING & TYPE-C 1m FIKET AUTOMATIKISHT MBAS KARIKIMIT,  MBRON BATERINE DHE PAISJEN KABELL USB ME DRITE LED NE FORME C BASEUS CALCD-01 LIGHTNING & TYPE-C 1m FIKET AUTOMATIKISHT MBAS KARIKIMIT,  MBRON BATERINE DHE PAISJEN
50%
Lek 1,000 Lek 2,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB ME DRITE LED NE FORME CMARKA : BASEUSMODELI : CALCD-01GJATESIA : 1mMATERIALI : ALIAZH ZINKU + POLIESTERDALJE : 2.4A...
KABELL USB CAFULE BASEUS LIGHTNING / MICRO / TYPE-C  1M KABELL USB CAFULE BASEUS LIGHTNING / MICRO / TYPE-C  1M
53%
Lek 700 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB CAFULEMARKA : BASEUSGJATESIA : 1m TIPI : LIGHTNING / MICRO / TYPE-CDALJE LIGHTNING / MICRO : 2.4A DALJE TYPE-C...
KABELL USB ME KOKE MAGNETIKE 3 NE 1 MOXOM LIGHTNING / MICRO & TYPE-C KABELL USB ME KOKE MAGNETIKE 3 NE 1 MOXOM LIGHTNING / MICRO & TYPE-C
31%
Lek 900 Lek 1,300
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : KABELL USB ME KOKE MAGNETIKEMARKA : MOXOMGJATESIA : 1m DALJE : 2.4A ( LIGHTNING & MICRO ) / 3A ( TYPE-C...
USB KABELL 4 NE 1 BASEUS I LEHTE, I LAKUESHEM, I PA NGATERRUESHEM, AUTO ID, FAST CHARGE USB KABELL 4 NE 1 BASEUS I LEHTE, I LAKUESHEM, I PA NGATERRUESHEM, AUTO ID, FAST CHARGE
20%
Lek 1,200 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : USB KABELL 4 NE 1 MARKA : BASEUS GJATESIA E KABLLIT : 1.2m   DALJE : 3.5A MAX TIPE DALJESH : LIGHTNING , MICRO ,...
KABELL USB BASEUS ME KOKE MAGNETIKE LIGHTNING / MICRO & TYPE-C KABELL USB BASEUS ME KOKE MAGNETIKE LIGHTNING / MICRO & TYPE-C
25%
Lek 1,200 Lek 1,600
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : KABELL USB ME KOKE MAGNETIKEMARKA : MOXOMGJATESIA : 1m DALJE : 2.4A ( LIGHTNING & MICRO ) / 3A ( TYPE-C...
SUPER KABELL USB LIGHTNING DHE TYPE-C ME DIZNJIM SI SUSTE BASEUS FISH EYE SPRING DATA CABLE SUPER KABELL USB LIGHTNING DHE TYPE-C ME DIZNJIM SI SUSTE BASEUS FISH EYE SPRING DATA CABLE
38%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB SI SUSTEMARKA : BASEUSMODELI :GJATESIA : 1mMATERIALI : ALIAZH ALUMINI + NEJLONDALJE : 2A I STABILIZUAR QE NUK E DEMTON...
KABELL USB ME KOKA ZINKU BASEUS TYPE-C DHE LIGHNTING  1m KABELL USB ME KOKA ZINKU BASEUS TYPE-C DHE LIGHNTING  1m
44%
Lek 900 Lek 1,600
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB ME KOKA ZINKUMARKA : BASEUSMODELI : GJATESIA : 1mPESHA : 50gDALJE : 2.4APERSHTATET ME : PASIJET ME ME PORTE TYP-C(...
KABELL USB 2m MOXOM MICRO / LIGHTNING & TYPE-C
22%
Lek 700 Lek 900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBMARKA : MOXOMMODELI : GJATESIA : 2mDALJE : 2.4APERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASHPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MIKRO, LIGHTNING DHE...
KABELL USB ME KARIKIM TE SHPEJTE QC3.0 1m TYPE-C BASEUS FAST CHARGE KABELL USB ME KARIKIM TE SHPEJTE QC3.0 1m TYPE-C BASEUS FAST CHARGE
43%
Lek 800 Lek 1,400
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB CAFULE MARKA : BASEUSGJATESIA : 1mTIPI : TYPE-CDALJE : 4.5V / 5AMATERIALI : ALIAZH ALUMINI / POLISTER I THURRURPERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM...
KABELL USB 2m MOXOM LIGHTNING / MICRO / TYPE-C 2.4A KABELL USB 2m MOXOM LIGHTNING / MICRO / TYPE-C 2.4A
13%
Lek 700 Lek 800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : USB KABELLMARKA : MOXOMGJATESIA : 2mPERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASHFISHA : LIGHTNING / MICRO / TYPE-C TJETER : MATERIAL I CILESISE...
USB KABELL 3 NE 1 BASEUS CAMLT-ASY01 I LEHTE, I LAKUESHEM, I PA NGATERRUESHEM, FAST CHARGE GJATESI 30 CM USB KABELL 3 NE 1 BASEUS CAMLT-ASY01 I LEHTE, I LAKUESHEM, I PA NGATERRUESHEM, FAST CHARGE GJATESI 30 CM
43%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : USB KABELL 3 NE 1 MARKA : BASEUS MODELI : CAMLT-ASY01 GJATESIA E KABLLIT : 30cm DALJE : 3.5A MAX TIPE DALJESH : LIGHTNING , MICRO...
KABELL USB QUICK CHARGE 1.2m MOXOM MICRO / LIGHTNING & TYPE-C KABELL USB QUICK CHARGE 1.2m MOXOM MICRO / LIGHTNING & TYPE-C
33%
Lek 400 Lek 600
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : USB KABELLMARKA : MOXOMMODELI : GJATESIA : 1.2mPERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASHFISHA : MICRO USB / LIGHTNING & TYPE-C NGJYRA :...
KABELL KARIKIMI USB 2m NE LIGHTNING / MICRO XO 2.0A KABELL KARIKIMI USB 2m NE LIGHTNING / MICRO XO 2.0A
33%
Lek 400 Lek 600
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBGJATESIA : 2m FUQIA: MICRO / LIGHTNING SHPEJTESIA TRANSMISIONIT: 480Mb/sPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO, LIGHTNING DHE TYPE-CNGJYRA : E...
KABELL KARIKIMI USB XO ME DRITA LED QE I PERGJIGJEN TINGUJVE PER MICRO / TYPE-C / LIGHTNING KABELL KARIKIMI USB XO ME DRITA LED QE I PERGJIGJEN TINGUJVE PER MICRO / TYPE-C / LIGHTNING
22%
Lek 700 Lek 900
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBMARKA : XO FUQIA: MICRO / TYPE-C / LIGHTNING SHPEJTESIA TRANSMISIONIT: 480Mb/sPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO, LIGHTNING DHE TYPE-CNGJYRA...
KABELL KARIKIMI USB 1m NE MICRO / TYPE-C / LIGHTNING XO 2.4A KABELL KARIKIMI USB 1m NE MICRO / TYPE-C / LIGHTNING XO 2.4A
17%
Lek 500 Lek 600
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBMARKA : XO GJATESIA : 1m FUQIA: MICRO / TYPE-C / LIGHTNING SHPEJTESIA TRANSMISIONIT: 480Mb/sPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO, LIGHTNING...
KABELL NEILONI TYPE-C PD NE LIGHTNING 18W QC3.0 BASEUS 1m KABELL NEILONI TYPE-C PD NE LIGHTNING 18W QC3.0 BASEUS 1m
33%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : USB KABELLMARKA : BASEUSGJATESIA : 1mPERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSFERIM TE DHENASHFISHA : DALJE TYPE-C NE LIGHTNING PERSHTATJA : TELEFONAT ME PORTE...
Items 1 to 16 of 170 total