Adaptor dhe Karikuesa

211 produkte

Konekta.al, shtepia e elektronikes me mbi 2200+ produkte.
Konekta.al
Porosisni Tani Produktet tuaja!
  211 produkte
  Oferte
  Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
  remax
  Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 20%
  Oferte
  Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
  baseus
  Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
  Oferte
  Adaptor Audio Lightning ne Aux Baseus
  baseus
  Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%
  Oferte
  Adaptor Audio 2 ne 1 per iPhone dhe jo vetem
  remax
  Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
  Oferte
  Adaptor OTG Baseus USB - Type-c
  baseus
  Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 50%
  Oferte
  Adaptor OTG nga Type-c ne USB Baseus
  baseus
  Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 20%
  Oferte
  Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Xo Wireless Charger
  xo
  Oferte Lek 3,800 Cmimi real Lek 4,100 Ulje 7%
  Oferte
  Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning
  moxom
  Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 23%
  Oferte
  Adaptor Audio nga Type-c ne Type-c + Aux 3.5mm
  baseus
  Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 39%
  Oferte
  Adaptor Karikimi Type-c Baseus 18w
  baseus
  Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 1,900 Ulje 21%
  Oferte
  Karikues Moxom Me Njohje Inteligjente Lightning & Micro
  moxom
  Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
  Oferte
  Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
  baseus
  Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%
  Oferte
  Adaptor Karikimi 20W Fast Charger Me Koke Type-c + Kabell
  xo
  nga Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%
  Oferte
  Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus
  baseus
  Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%
  Oferte
  Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
  baseus
  Oferte Lek 2,200 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 27%
  Oferte
  Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
  moxom
  Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 900 Ulje 22%
  Oferte
  Adaptor Karikimi Me Dy Porta Usb Xo
  xo
  Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 600 Ulje 17%
  Oferte
  Karikues Celulari Me Dy Porta Fast Charge + Kabell 1m
  moxom
  Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 2,100 Ulje 48%
  Oferte
  Usb Me Bluetooth 4.0 Baseus Per Cdo Kompjuter / Latop
  baseus
  Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 14%
  Oferte
  Karikues Macbook-u Origjinal Apple 45w Magsafe 2
  apple
  Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 8,000 Ulje 19%
  Oferte
  Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
  baseus
  Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
  Oferte
  Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
  apple
  Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
  Oferte
  Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
  baseus
  Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 26%
  Oferte
  COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
  apple
  Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
  Oferte
  Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
  baseus
  Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%