Bli 0% interes me iute!

Mundësi blerje me këste me 0% interes për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë!
Drone

Shtëpia e Dronave Quadcopter

Shfletoni modelet më të fundit të Dronave dhe bëjeni tuajin tani!

Konekta.al - Tregu më i madh i Elektronikës

Showroom-i më i madh i elektronikës në Shqipëri dhe jashtë saj!
Smart Watches

Orë Inteligjente

Koleksioni më i ri vjen këtë herë vetëm për klientët tanë. Shikoni tani të gjitha modelet!

Gaming dhe Argëtim !

Mbi 20 modele levash dhe shumëllojshmëri Kufje Gaming dhe jo vetëm. Kliko për të parë me shumë!
Vetëbesim në stilim!
30+ Drone
Porosisni Dronin tuaj. Krijoni kujtimet që zgjasin përjetë!

AirPods Pro

Cilësi zëri e pakrahasueshme!

Kompletoni pajisjet tuaja!

Produkte të shumëllojshme
Oferte
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
hoco
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 11%
Oferte
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
tjeter
Oferte Lek 17,000 Cmimi real Lek 18,900 Ulje 10%
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 6,300 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 16%
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 159,000 Cmimi real Lek 199,000 Ulje 20%
Oferte
Dron Quadcopter SJRC F7 4K
sjrc
Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
Oferte
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
8811
Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%
Oferte
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
sjrc
Oferte Lek 36,900 Cmimi real Lek 55,000 Ulje 33%
Oferte
Dron DJI Avata 2 Fly More Combo Me Syze Goggles 3
dji
Oferte Lek 120,000 Cmimi real Lek 149,000 Ulje 19%
Oferte
Super Dron si Avion Luftarak
airplane
Oferte Lek 6,900 Cmimi real Lek 8,900 Ulje 22%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2s / Fly More Combo
dji
nga Lek 110,000 Cmimi real Lek 149,000 Ulje 26%
Tripod Profesional
Super cilesi dhe kualitet. Porosisni tani!
Bli Tani!
HD Resolution
Lek 9,300
DJI Mini 4 Pro
Droni me i porositur sapo u rikthye serish!
Bli tani!
Bestseller!
Lek 99,500
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
dji
Oferte Lek 18,900 Cmimi real Lek 22,000 Ulje 14%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Q Me 3 Akse
hohem
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 31%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 139,000 Cmimi real Lek 155,000 Ulje 10%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Moxom Me 3 Akse
moxom
Oferte Lek 12,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 17%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Moxom Me 3 Akse
moxom
Oferte Lek 9,500 Cmimi real Lek 13,000 Ulje 27%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady MT2 Kit
hohem
Oferte Lek 28,900 Cmimi real Lek 39,900 Ulje 28%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth GS Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 42%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 11%
Oferte
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
tjeter
Oferte Lek 7,300 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 26%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco Ultra
hoco
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,800 Ulje 33%
Oferte
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
smart watch
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 6,900 Ulje 14%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,900 Ulje 18%
Oferte
Ore Inteligjente Per Femije Y92
smart watch
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 7,000 Ulje 29%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 7,500 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 24%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 3,700 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 18%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,800 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 9%

Markat tona

Dyqanet tona!

Rr.Dibres, Pranë Shkollës së Medreses

E Hënë - E Shtunë : 08:00 - 17:00

Për më shumë info na kontaktoni
në : 069 588 3782