Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante Marsup Multifunksionale Wiwu

Cante Marsup Multifunksionale Wiwu X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante Marsup Multifunksionale Wiwu

Cante Marsup Multifunksionale Wiwu
Cante Marsup Multifunksionale Wiwu
Cante Marsup Multifunksionale Wiwu
Cante Marsup Multifunksionale Wiwu
Cante Marsup Multifunksionale Wiwu
Cante Marsup Multifunksionale Wiwu
Cante Marsup Multifunksionale Wiwu
Cante Marsup Multifunksionale Wiwu
Cante Marsup Multifunksionale Wiwu
Cante Marsup Multifunksionale Wiwu
Cante Marsup Multifunksionale Wiwu
Cante Marsup Multifunksionale Wiwu

Cante Marsup Multifunksionale Wiwu

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE MULTIFUNKSIONALE

MARKA : WIWU

MATERIALI : NEJLON I CILESISE SE LARTE

VECORI : MATERIAL TEPER CILESOR, I LEHTE, KUNDER LAGESHTIRES DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM

DIZENJIM I THJESHT, ELEGANT DHE PRAKTIK PER TE LIRUAR DUART GJATE AKTIVITETEVE TE NDRYSHME, UDHETIMEVE ETJ,

E ORGANIZUAR MIRE PER AKOMODIMIN E LEHTE TE SENDEVE TUAJA,

VEND PER SENDE TE VOGLA SI CELESA, LEKE, KARTE ID DHE KREDITI E SENDE TE TJERA TE DOMOSDOSHME

GJATESI RRIPI E RREGULLUESHME ME DIZENJIM KUNDER RRESHQITJES PER QENDRUESHMERI GJATE PERDORIMIT

Color
Cmimi real Lek 5,000 Oferte Lek 2,900 Ulje 42%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%