Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante Dore Multifunksionale Minimalistike Per Udhetime

Cante Dore Multifunksionale Minimalistike Per Udhetime X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante Dore Multifunksionale Minimalistike Per Udhetime

Cante Dore Multifunksionale Minimalistike Per Udhetime
Cante Dore Multifunksionale Minimalistike Per Udhetime
Cante Dore Multifunksionale Minimalistike Per Udhetime
Cante Dore Multifunksionale Minimalistike Per Udhetime
Cante Dore Multifunksionale Minimalistike Per Udhetime
Cante Dore Multifunksionale Minimalistike Per Udhetime
Cante Dore Multifunksionale Minimalistike Per Udhetime

Cante Dore Multifunksionale Minimalistike Per Udhetime

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE DORE MULTIFUNKSIONALE

MARKA : WIWU

MATERIALI : LEKURE PU + POLIESTER

PERMASAT : 210 x 150 x 50mm

NGJYRA : GRI

VECORI : MATERIAL TEPER CILESOR, I LEHTE, KUNDER UJIT DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM

DIZENJIM I THJESHT, ELEGANT DHE PRAKTIK PER TE LIRUAR DUART GJATE AKTIVITETEVE TE NDRYSHME

HAPESIRE E BOLLSHME PER TE GJITHE SENDET TUAJA

DOREZE LEKURE PER TA MBAJTUR NE DORE CANTEN LEHTESISHT

PËLHURË E PAPËRSHKUESHME NGA UJI, REZISTENTE NDAJ GËRVISHTJEVE DHE PAPASTËRTIVE.

VESHJE ME FIBËR SUPER, E BUTË DHE E REHATSHME, DUKE MBROJTUR PLOTËSISHT SENDET E TUAJA GJATE UDHETIMIT.

NDARJET E DYFISHTA PER TE SISTEMUAR SENDET NE MENYRE TE RREGULLT

MUND TË RUAJË SENDE DIXHITALE SI KUFJE, BANKË ENERGJIE, MAUS, KABLLO TË DHËNASH, KARIKUES ETJ.

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 1,900 Ulje 34%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%