KABELL USB 1.2m HOCO SPACE SHUTTLE MICRO ME CIP INTELIGJENT QE FIKET PASI KARIKOHET BATERIA KABELL USB 1.2m HOCO SPACE SHUTTLE MICRO ME CIP INTELIGJENT QE FIKET PASI KARIKOHET BATERIA
33%
Lek 1,000 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB MARKA : HOCO MODELI : GJATESIA : 1.2mDALJE : 2.4A MATERIALI : ALIAZH ZINKU, NEJLON I ENDUR, MATERIAL I KROMUARPERDORIMI : PER...
KABELL USB CAFULE BASEUS LIGHTNING / MICRO / TYPE-C  1M KABELL USB CAFULE BASEUS LIGHTNING / MICRO / TYPE-C  1M
53%
Lek 700 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB CAFULEMARKA : BASEUSGJATESIA : 1m TIPI : LIGHTNING / MICRO / TYPE-CDALJE LIGHTNING / MICRO : 2.4A DALJE TYPE-C...
KABELL USB ME KOKE MAGNETIKE 3 NE 1 MOXOM LIGHTNING / MICRO & TYPE-C KABELL USB ME KOKE MAGNETIKE 3 NE 1 MOXOM LIGHTNING / MICRO & TYPE-C
31%
Lek 900 Lek 1,300
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : KABELL USB ME KOKE MAGNETIKEMARKA : MOXOMGJATESIA : 1m DALJE : 2.4A ( LIGHTNING & MICRO ) / 3A ( TYPE-C...
KABELL USB MICRO PER KARIKIM TE SHPEJTE 20W BASEUS WATERDROP 1m KABELL USB MICRO PER KARIKIM TE SHPEJTE 20W BASEUS WATERDROP 1m
40%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB FAST CHARGING 18WMARKA : BASEUSGJATESIA : 1m DALJE : 5V - 4A ( 20W ) SHPEJTESIA E TRANSMETIMIT TE TE DHENAVE :...
USB KABELL 4 NE 1 BASEUS I LEHTE, I LAKUESHEM, I PA NGATERRUESHEM, AUTO ID, FAST CHARGE USB KABELL 4 NE 1 BASEUS I LEHTE, I LAKUESHEM, I PA NGATERRUESHEM, AUTO ID, FAST CHARGE
20%
Lek 1,200 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : USB KABELL 4 NE 1 MARKA : BASEUS GJATESIA E KABLLIT : 1.2m   DALJE : 3.5A MAX TIPE DALJESH : LIGHTNING , MICRO ,...
KABELL USB BASEUS ME KOKE MAGNETIKE LIGHTNING / MICRO & TYPE-C KABELL USB BASEUS ME KOKE MAGNETIKE LIGHTNING / MICRO & TYPE-C
25%
Lek 1,200 Lek 1,600
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : KABELL USB ME KOKE MAGNETIKEMARKA : MOXOMGJATESIA : 1m DALJE : 2.4A ( LIGHTNING & MICRO ) / 3A ( TYPE-C...
KABELL KARIKIMI USB 1.5m NE LIGHTNING DY COPE BASEUS 2.4A KABELL KARIKIMI USB 1.5m NE LIGHTNING DY COPE BASEUS 2.4A
20%
Lek 800 Lek 1,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBMARKA : BASEUSGJATESIA : 1.5m FUQIA: 2.4A PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE LIGHTNING DHE USBNGJYRA : E BARDHEVECORI : TE DURUESHME NDAJ...
KABELL USB 2m MOXOM MICRO / LIGHTNING & TYPE-C
22%
Lek 700 Lek 900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBMARKA : MOXOMMODELI : GJATESIA : 2mDALJE : 2.4APERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASHPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MIKRO, LIGHTNING DHE...
KABELL USB 2m MOXOM LIGHTNING / MICRO / TYPE-C 2.4A KABELL USB 2m MOXOM LIGHTNING / MICRO / TYPE-C 2.4A
13%
Lek 700 Lek 800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : USB KABELLMARKA : MOXOMGJATESIA : 2mPERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASHFISHA : LIGHTNING / MICRO / TYPE-C TJETER : MATERIAL I CILESISE...
USB KABELL 3 NE 1 BASEUS CAMLT-ASY01 I LEHTE, I LAKUESHEM, I PA NGATERRUESHEM, FAST CHARGE GJATESI 30 CM USB KABELL 3 NE 1 BASEUS CAMLT-ASY01 I LEHTE, I LAKUESHEM, I PA NGATERRUESHEM, FAST CHARGE GJATESI 30 CM
43%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : USB KABELL 3 NE 1 MARKA : BASEUS MODELI : CAMLT-ASY01 GJATESIA E KABLLIT : 30cm DALJE : 3.5A MAX TIPE DALJESH : LIGHTNING , MICRO...
KABELL USB QUICK CHARGE 1.2m MOXOM MICRO / LIGHTNING & TYPE-C KABELL USB QUICK CHARGE 1.2m MOXOM MICRO / LIGHTNING & TYPE-C
33%
Lek 400 Lek 600
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : USB KABELLMARKA : MOXOMMODELI : GJATESIA : 1.2mPERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASHFISHA : MICRO USB / LIGHTNING & TYPE-C NGJYRA :...
KABELL KARIKIMI USB 2m NE LIGHTNING / MICRO XO 2.0A KABELL KARIKIMI USB 2m NE LIGHTNING / MICRO XO 2.0A
33%
Lek 400 Lek 600
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBGJATESIA : 2m FUQIA: MICRO / LIGHTNING SHPEJTESIA TRANSMISIONIT: 480Mb/sPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO, LIGHTNING DHE TYPE-CNGJYRA : E...
KABELL KARIKIMI USB XO ME DRITA LED QE I PERGJIGJEN TINGUJVE PER MICRO / TYPE-C / LIGHTNING KABELL KARIKIMI USB XO ME DRITA LED QE I PERGJIGJEN TINGUJVE PER MICRO / TYPE-C / LIGHTNING
22%
Lek 700 Lek 900
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBMARKA : XO FUQIA: MICRO / TYPE-C / LIGHTNING SHPEJTESIA TRANSMISIONIT: 480Mb/sPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO, LIGHTNING DHE TYPE-CNGJYRA...
KABELL KARIKIMI USB 1m NE MICRO / TYPE-C / LIGHTNING XO 2.4A KABELL KARIKIMI USB 1m NE MICRO / TYPE-C / LIGHTNING XO 2.4A
17%
Lek 500 Lek 600
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBMARKA : XO GJATESIA : 1m FUQIA: MICRO / TYPE-C / LIGHTNING SHPEJTESIA TRANSMISIONIT: 480Mb/sPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO, LIGHTNING...
KABELL USB 1m BASEUS MINI WHITE CABLE LIGHTNING / MICRO / TYPE-C KABELL USB 1m BASEUS MINI WHITE CABLE LIGHTNING / MICRO / TYPE-C
44%
Lek 500 Lek 900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB MINI WHITEMARKA : BASUESGJATESIA : 1mDALJE PER USB - LIGHTNING : 5V / 2.4A DALJE PER USB - MICRO : 5V / 2.4A...
KABELL USB 1m MOXOM NYLON FIBER MICRO / LIGHTNING & TYPE-C KABELL USB 1m MOXOM NYLON FIBER MICRO / LIGHTNING & TYPE-C
60%
Lek 400 Lek 1,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB SUSTEMARKA : MOXOMGJATESIA : 1mMATERIALI : ALIAZH ALUMINI + NEJLONDALJE : 2.4A FAST CHARGEPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MICRO, LIGHTNING DHE...
Items 1 to 16 of 134 total