FSHESE PASTRIMI VAKUMI CILINDRIKE ME BATERI BASEUS CAPSULE CORDLESS VACUUM CLEANER FSHESE PASTRIMI VAKUMI CILINDRIKE ME BATERI BASEUS CAPSULE CORDLESS VACUUM CLEANER
42%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : FSHESE PASTRIMI ME VAKUM MARKA : BASEUS MODELI : PERMASA : 233 x 65 x 65 mmPESHA : 1.3 KgFUQIA : 65W PRESIONI PERTHITHES: 4000PaKAPACITETI...
FSHESE PASTRIMI ME VAKUM ME BATERI  BASEUS SHARK ONE FSHESE PASTRIMI ME VAKUM ME BATERI  BASEUS SHARK ONE
29%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : FSHESE PASTRIMI ME VAKUM ME BATERI SHARK ONEMARKA : BASEUSPERMASA : 44.5 x 18 x 14.5 cmPESHA : 1.3 KgFUQIA :...
JASTIK MULTIFUNKSIONAL MEMORY PER QAFEN BASEUS PER MAKINE DHE KUDO JASTIK MULTIFUNKSIONAL MEMORY PER QAFEN BASEUS PER MAKINE DHE KUDO
12%
Lek 2,200 Lek 2,500
PERSHKRIMIEMRI : JASTIK KUNDER DHIMBJESMARKA : BASEUSMATERIALI : MEMORYPERMASA : 155 x 310 x 100 NGJYRA : BLACK VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE PRODUKT CILESOR, JASTIKU I PERKRYER PER...
HIDRATUES AJRI BASEUS HUMIDIFIER BLACK HIDRATUES AJRI BASEUS HUMIDIFIER BLACK
13%
Lek 2,700 Lek 3,100
PERSHKRIMIEMRI : HUMIDIFIERMARKA : BASEUSMATERIALI : ABS + PPPERMASA : 152.5×70×70mm VECORI : RREGULLIM ME DY NIVELE, NIVELI I PARE PER LAGESHTIM TE SHPEJTE, NIVELI I DYTE...
HIDRATUES AJRI REMAX HUMIDIFIER 1.2L ME DRITE NATE QETESUESE LED HIDRATUES AJRI REMAX HUMIDIFIER 1.2L ME DRITE NATE QETESUESE LED
6%
Lek 3,000 Lek 3,200
PERSHKRIMIEMRI : HIDRATUES AJRIMARKA : REMAXMATERIALI : ABS + PCPERMASA : 175 x 145mmKAPACITETI : 1.2LKAPACITETI I BATERISE : 2000mAh KOHA : 5.5 ORE NE KARIKIM / 3.5 -...
HIDRATUES AJRI BASEUS HUMIDIFIER 600ML ME DRITE NATE QETESUESE LED HIDRATUES AJRI BASEUS HUMIDIFIER 600ML ME DRITE NATE QETESUESE LED
31%
Shitur
PERSHKRIMIEMRI : LAGESHTUES AJRIMARKA : BASEUSMATERIALI : ABS + PPPERMASA : 125 x 110 x 110 mmKAPACITETI : 600MLGJATESIA E KABELLIT : 1mNGJYRA : E...
JASTIK MULTIFUNKSIONAL MEMORY PER MESIN BASEUS PER MAKINE DHE KUDO JASTIK MULTIFUNKSIONAL MEMORY PER MESIN BASEUS PER MAKINE DHE KUDO
11%
Lek 3,400 Lek 3,800
PERSHKRIMIEMRI : JASTIK KUNDER DHIMBJESMARKA : BASEUSMATERIALI : SFUNGJER MEMORYPERMASA : 450 x 365 x 115mm  NGJYRA : BLACK VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE PRODUKT CILESOR, JASTIKU I...
MINI FSHESE PASTRIMI ME VAKUM PER FEMIJE EDHE TE RRITUR QE PERDORET KUDO BASEUS MINI FSHESE PASTRIMI ME VAKUM PER FEMIJE EDHE TE RRITUR QE PERDORET KUDO BASEUS
4%
Lek 2,300 Lek 2,400
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : FSHESE PASTRIMI ME VAKUM MARKA : BASEUS PERMASA : 110*60*60mmFUQIA : 4W PRESIONI PERTHITHES: 1000PaKAPACITETI I BATERISE : 900mAH KORRENTI HYRES : 5V /...
FSHESE PASTRIMI ME VAKUM XO ME BATERI OSE KABELL FSHESE PASTRIMI ME VAKUM XO ME BATERI OSE KABELL
17%
Lek 2,900 Lek 3,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : FSHESE PASTRIMI ME VAKUM ME BATERI OSE KABELLMARKA : XOPERMASA : 33 x 9 x 9 cmFUQIA : 100W ( ME BATERI ) / 120W...
GRIRESE ELEKTRIKE WIRELESS REMAX PER KUZHINE GRIRESE ELEKTRIKE WIRELESS REMAX PER KUZHINE
10%
Lek 2,700 Lek 3,000
PERSHKRIMIEMRI : GRIRESE ELEKTRIKE MARKA : REMAXMATERIALI : ABS + PC NGJYRA: GRI FUQIA INPUT: 3.7V / 10A KAPACITETI: 250mL BATERIA: 1500mAH PERMASAT: 95X95X111mm VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR...
FRESKUESE E VOGEL BASEUS NE FORME KATRORE FRESKUESE E VOGEL BASEUS NE FORME KATRORE
11%
Lek 4,000 Lek 4,500
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : FRESKUESE E VOGEL TAVOLINEMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + PLASTIKE NGJYRA : E BARDHE PERMASA : 223* 245* 72mm  KAPACITETI I BATERISE : 5400...
FRESKUESE ME DEPOZITE PER UJE OSE AKULL BASEUS TIME DESKTOP EVAPORATIVE COOLER FRESKUESE ME DEPOZITE PER UJE OSE AKULL BASEUS TIME DESKTOP EVAPORATIVE COOLER
26%
Lek 3,900 Lek 5,300
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : FRESKUESE ME DEPOZITE MARKA : BASEUS MODELI :  MATERIALI : ABS PLASTIKE NGJYRA : E BARDHE PERMASA : 180 x 164 x 158 mm...
FRESKUESE E VOGEL TAVOLINE ME 4 NIVELE SHPEJTESIE BASEUS OCEAN DESK FAN FRESKUESE E VOGEL TAVOLINE ME 4 NIVELE SHPEJTESIE BASEUS OCEAN DESK FAN
31%
Lek 2,400 Lek 3,500
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : FRESKUESE E DYANESHMEMARKA : BASEUS MODELI : MATERIALI : ABS + PP NGJYRA : E BARDHE PERMASA : 225 x 165 x 129.5 mm GJATESIA E KABELLIT TE...
FRESKUESE E DYANESHME REMAX FRESKUESE E DYANESHME REMAX
40%
Lek 1,500 Lek 2,500
Lek 1,500 Lek 2,500
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : FRESKUESE E DYANESHMEMARKA : REMAXMATERIALI : ABS PLASTIKEPERMASA : 130 x 100 x 70 mmPESHA : 190gKAPACITETI I BATERISE :...
HIDRATUES AJRI BASEUS HUMIDIFIER 430ML ME ULTRATINGUJ HIDRATUES AJRI BASEUS HUMIDIFIER 430ML ME ULTRATINGUJ
34%
Lek 2,100 Lek 3,200
PERSHKRIMIEMRI : LAGESHTUES AJRIMARKA : BASEUSMATERIALI : ABS + PPPERMASA : 86 x 86 x 163.5mmKAPACITETI : 430mlGJATESIA E KABELLIT : 1mNGJYRA : E BARDHE /...
AROMATIZUES UNIVERSAL PRAKTIK ME VAJ ESENCIAL DHE FRESKUESE TE INTEGRUAR BASEUS AROMATIZUES UNIVERSAL PRAKTIK ME VAJ ESENCIAL DHE FRESKUESE TE INTEGRUAR BASEUS
37%
Lek 1,900 Lek 3,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : AROMATIZUES UNIVERSAL AMBIENTIMARKA : BASEUSMATERIALI : ABS + PPPOZICIONI I VENDOSJES : TE GRILA E VENTILATORITPERMASA : 75 x 75 x 30 mmPESHA...
Items 1 to 16 of 38 total