ADAPTOR AUDIO LIGHTNING 2 NE 1 ME AUX DHE LIGHTNING DHE DUAL LIGHTNING REMAX ADAPTOR AUDIO LIGHTNING 2 NE 1 ME AUX DHE LIGHTNING DHE DUAL LIGHTNING REMAX
20%
Lek 800 Lek 1,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO ME 2 PORTA LIGHTNING DHE AUXMARKA : REMAX MATERIALI: ABS + TPE  GJATESIA: 60mm OUTPUT: 5V/2A VECORI : ME KETE ADAPTOR MUND...
ADAPTOR KARIKIMI ME DRITA LED, PANEL DIGJITAL DHE MP3 ME BLUETOOTH PER MAKINE REMAX ADAPTOR KARIKIMI ME DRITA LED, PANEL DIGJITAL DHE MP3 ME BLUETOOTH PER MAKINE REMAX
18%
Lek 1,800 Lek 2,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : MP3 PER MAKINE ME BLUETOOTHMARKA : REMAXHYRJE : DC 12V - 24VDALJE : 5V - 4.8A MAXVERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0DISTANCA E TRANSMETIMIT...
BATERI E JASHTME REMAX 2500MAH BATERI E JASHTME REMAX 2500MAH
44%
Lek 500 Lek 900
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : BATERI E JASHTME  MARKA : REMAX KAPACITETI : 2500MAH - ME KARIKIM TE PLOTE NE MASIMUMIT  TE KAPACITETIT QE I BEN...
BATERI E JASHTME 10000mAH REMAX JANSHON SERIES BATERI E JASHTME 10000mAH REMAX JANSHON SERIES
47%
Lek 1,600 Lek 3,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : BATERI E JASHTME MARKA : REMAXKAPACITETI : 10000mAH MATERIALI : ABS +PC NGJYRA : E ZEZE /  E BARDHE  HYRJE USB MICRO : DC...
KARTE MEMORIE MICRO SDHC REMAX TF KARTE MEMORIE MICRO SDHC REMAX TF
Lek 700
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : KARTE MEMORIE MICRO-SD  MARKA : REMAX KAPACITETI : 2GB / 4GB / 8GB / 16GB / 32GB / 64GB SHPEJTESIA E LEXIMIT:...
COVER REMAX ENERGY JACKET ME BATERI TE JASHTME TE INTEGRUAR 2400mAH PENEN PN-01 PER iPHONE 7 / 8 COVER REMAX ENERGY JACKET ME BATERI TE JASHTME TE INTEGRUAR 2400mAH PENEN PN-01 PER iPHONE 7 / 8
41%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER ME BATERI TE JASHTMEMARKA : REMAXMODELI : PENEN PN-01E PERSHTATSHME PER : iPHONE 7 / 8KAPACITETI I BATERISE : 2400mAHNGJYRA : E ZEZEMATERIALI : PC...
BATERI E JASHTME SI KAPSULE 5000mAH REMAX BATERI E JASHTME SI KAPSULE 5000mAH REMAX
56%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : BATERI E JASHTME KAPSULE MARKA :  REMAX KAPACITETI : 5000MAH   DALJE : 5V / 1.5A MATERIALI : PLASTIKE E FORTE(ABS...
SUPER ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH PER SPORTE TE NDRYSHME EDHE PER PERDITSHMERI REMAX WATERPROOF IP67 SUPER ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH PER SPORTE TE NDRYSHME EDHE PER PERDITSHMERI REMAX WATERPROOF IP67
10%
Lek 4,300 Lek 4,800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI: ORE INTELIGJENTE PER SPORTE TE NDRYSHMEMARKA : REMAXKAPACITETI I BATERISE : 130mAH MATERIALI: SILIKON + ALIAZHPERMASA : 1.3 inch NGJYRA : E ZEZE / PINK...
REGJISTRUES ZERI ME MEMORIE 8GB REMAX RP-1 REGJISTRUES ZERI ME MEMORIE 8GB REMAX RP-1
18%
Lek 4,900 Lek 6,000
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : REGJISTRUES ZERIMARKA : REMAXMODELI : RP-1 KAPACITETI I KARTES : 8GBKAPACITETI I BATERISE : 260mAhKOHA : NE REGJISTRIM RRETH 13 ORE NGJYRA : E ZEZE...
ADAPTOR AUDIO 2 NE 1 ME DY PORTA LIGHTNING PER KARIKIM, MUZIK DHE AUDIO REMAX ADAPTOR AUDIO 2 NE 1 ME DY PORTA LIGHTNING PER KARIKIM, MUZIK DHE AUDIO REMAX
36%
Lek 700 Lek 1,100
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR AUDIO ME 2 PORTA LIGHTNINGMARKA : REMAXPERMASA: 125*20*8mm FUQIA: 2.0AVECORI : ME KETE ADAPTOR MUND TE PERDORNI KUFJE TE THJESHTA ME FISHE LIGHTNING NE...
ADAPTOR AUDIO NGA LIGHTNING NE LIGHTNING + AUX 3.5mm REMAX ADAPTOR AUDIO NGA LIGHTNING NE LIGHTNING + AUX 3.5mm REMAX
40%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR LIGHTNINGMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + TPE DALJE : 2A MAXPERMASA : 178 x 55 x 15 mmPESHA : 6.8gPERSHTATET PER : PAISJET...
BATERI E JASHTME 2500mAh REMAX PINO BATERI E JASHTME 2500mAh REMAX PINO
50%
Lek 600 Lek 1,200
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : BATERI E JASHTME PINOMARKA : REMAX KAPACITETI : 2500MAHDALJE : 5V / 1APERMASA : 18 * 53 * 148 mmPESHA...
KUFJE CIFT ME BLUETOOTH V5.0 ME MBAJTESE KARIKIMI REMAX KUFJE CIFT ME BLUETOOTH V5.0 ME MBAJTESE KARIKIMI REMAX
19%
Lek 1,700 Lek 2,100
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE ME BLUETOOTH MARKA : TJETERVERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0 KAPACITETI I BATERISE : 40 mAhKOHA PERDORIMIT : MË SHUMË SE 4 ORË KOHË DËGJIMI,...
BATERI E JASHTME SUPER E VOGEL 10000mAH ME 2 PORTA REMAX BATERI E JASHTME SUPER E VOGEL 10000mAH ME 2 PORTA REMAX
40%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTAMARKA : REMAX KAPACITETI : 10000mAH MATERIALI : ABS + PC + METALHYRJE USB MICRO : DC 5V /...
MBAJTESE CELULARI PER MAKINE RM-C06 MBAJTESE CELULARI PER MAKINE RM-C06
56%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE MARKA : REMAX MODELI : RM-C06MATERIALI : ABS / PC / SILIKONGJERESIA E KAPESES : 50 - 85...
TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE SELFIE STICK REMAX ME BLUETOOTH TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE SELFIE STICK REMAX ME BLUETOOTH
14%
Lek 2,500 Lek 2,900
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE SELFIE STICKMARKA : REMAXMATERIALI : PLASTIKGJATESIA I PALOSUR: 185mmGJATESIA MAKSIMALE: 690mmPESHA : 158gVECORI : PERMASE KOMPAKTE DHE I LEHTE PER...
Items 1 to 16 of 286 total