Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Çantë e Vogël Dore me Kapacitet të Lartë për Sende Personale

Çantë e Vogël Dore me Kapacitet të Lartë për Sende Personale X
+
-
=

?
Porosit Tani

Çantë e Vogël Dore me Kapacitet të Lartë për Sende Personale

Çantë e Vogël Dore me Kapacitet të Lartë për Sende Personale
Çantë e Vogël Dore me Kapacitet të Lartë për Sende Personale
Çantë e Vogël Dore me Kapacitet të Lartë për Sende Personale
Çantë e Vogël Dore me Kapacitet të Lartë për Sende Personale
Çantë e Vogël Dore me Kapacitet të Lartë për Sende Personale
Çantë e Vogël Dore me Kapacitet të Lartë për Sende Personale

Çantë e Vogël Dore me Kapacitet të Lartë për Sende Personale

Emri: Çantë

Marka: WIWU

Përmasa: 23 x 13 x 6.5 cm

Pesha: 133g

Ngjyra: E Zezë

Materiali: Poliester

Vecori:

 • Pamje moderne elegante që i pështatet stilit tuaj.

 • Me ndarje praktike për askesorë të ndryshëm.

 • Materiali i cilësisë së lartë, i durueshëm ndaj përdorimit.

 • Përmase komode për ta mbajtur me vete.

 • Qepje precise me dendësi të madhe.

 • E pa përshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj rrudhosjes.

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,900 Ulje 37%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%