Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU

Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU X
+
-
=

?
Porosit Tani

Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU

Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU
Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU
Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU
Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU
Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU
Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU
Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU
Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU
Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU
Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU
Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU
Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU
Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU

Çantë Dore Lëkure Multifunksionale Moderne Anti-Theft WiWU

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE DORE LEKURE MULTIFUNKSIONALE

MARKA : WIWU

MATERIALI : PU + NEJLON I CILESISE SE LARTE

NGJYRA: E ZEZE

VECORI : MATERIAL TEPER CILESOR, I LEHTE, KUNDER LAGESHTIRES DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM

DIZENJIM I THJESHT, ELEGANT DHE PRAKTIK PER TE MBAJTUR ME VETE SENDET E NEVOJSHME SUPER TE ORGANIZUARA DHE TEPER LEHTE

ZINXHIR ME KOD KUNDER HAPJES

VEND PER SENDE TE VOGLA SI CELESA, LEKE, KARTE ID DHE KREDITI E SENDE TE TJERA TE DOMOSDOSHME

DOREZE E DEDIKUAR PER TA MBAJTUR ME LEHTE

PAMJE LUKSOZE ELEGANTE PLOT STATUS NE CDO LEVIZJE QE BENI

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,500 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%