ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH MULTIFUNKSIONALE QE MAT RRAHJET E ZEMRES IP67 KUNDER UJIT ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH MULTIFUNKSIONALE QE MAT RRAHJET E ZEMRES IP67 KUNDER UJIT
10%
Lek 2,700 Lek 3,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTHMATERIALI : PC + TPUNGJYRA : E BARDHE / KUQE / GREEN / PINK / BLACK REZOLUCIONI I EKRANIT: 240 X 240...
ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH MULTIFUNKSIONALE SMART WATCH ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH MULTIFUNKSIONALE SMART WATCH
16%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTHMATERIALI : PC + TPUNGJYRA : E BARDHE / BLACK / PINK REZOLUCIONI I EKRANIT: 240 X 240 PERMASAT E EKRANIT: 1.54...
SUPER ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH PER SPORTE TE NDRYSHME EDHE PER PERDITSHMERI REMAX WATERPROOF IP67 SUPER ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH PER SPORTE TE NDRYSHME EDHE PER PERDITSHMERI REMAX WATERPROOF IP67
10%
Lek 4,300 Lek 4,800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI: ORE INTELIGJENTE PER SPORTE TE NDRYSHMEMARKA : REMAXKAPACITETI I BATERISE : 130mAH MATERIALI: SILIKON + ALIAZHPERMASA : 1.3 inch NGJYRA : E ZEZE / PINK...
ORE INTELIGJENTE MULTIFUNKSIONALE ME BLUETOOTH SI APPLE WATCH ORE INTELIGJENTE MULTIFUNKSIONALE ME BLUETOOTH SI APPLE WATCH
26%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI: ORE INTELIGJENTEPERMASAT : 46 x 35.7 x 11.6mm PERMASA E EKRANIT : 1.78 INÇ MODELI I EKRANIT : HD IPS AMOLED REZOLUCIONI I EKRANIT...
ORE INTELIGJENTE PER FEMIJE KW6 ME KARTE SIM, THIRRJE, MESAZHE, GPS , WIFI, ALARM, KAMERA ETJ. ORE INTELIGJENTE PER FEMIJE KW6 ME KARTE SIM, THIRRJE, MESAZHE, GPS , WIFI, ALARM, KAMERA ETJ.
13%
Lek 3,300 Lek 3,800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ORE INTELIGJENTE PER FEMIJEMODELI : KW6MATERIALI : ABS + SILIKONEKRAN ME PREKJE : POBATERIA : KAPACITETI : 400mAh / NE PERDORIM RRETH 3 -...
ORE INTELIGJENTE PER FEMIJE ME KARTE SIM, GPS , WIFI, KAMERA DHE INTELIGJENCE ARTIFICIALE Y95 ORE INTELIGJENTE PER FEMIJE ME KARTE SIM, GPS , WIFI, KAMERA DHE INTELIGJENCE ARTIFICIALE Y95
37%
Lek 6,900 Lek 11,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ORE INTELIGJENTE PER FEMIJEMODELI : Y95MATERIALI : ABS + SILIKONEKRAN ME PREKJE : POBATERIA : KAPACITETI : 680mAh / NE PERDORIM RRETH...
ORE INTELIGJENTE MATESE E AKTIVITETIT SI APPLE WATCH 5 ME BLUETOOTH DHE DY PALE RRIPA ORE INTELIGJENTE MATESE E AKTIVITETIT SI APPLE WATCH 5 ME BLUETOOTH DHE DY PALE RRIPA
21%
Shitur
**shikoni video ne fund te pershkrimit** PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI: ORE INTELIGJENTE MATESE E AKTIVITETITMARKA : TJETERMODELI : SI APPLE WATCH 5PERMASA : 44.6 x 38 x 10.7 mm...
ORE INTELIGJENTE MULTIFUNKSIONALE ME BLUETOOTH XO SI APPLE WATCH ORE INTELIGJENTE MULTIFUNKSIONALE ME BLUETOOTH XO SI APPLE WATCH
22%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI: ORE INTELIGJENTEMARKA : XOPERMASAT : 41 x 34.5 x 10.5 mm PERMASA E EKRANIT : 1.7 INÇ REZOLUCIONI I EKRANIT : 240 x...
ORE INTELIGJENTE PER FEMIJE DF25G ME KARTE SIM, THIRRJE, MESAZHE, GPS , WIFI, ALARM, KAMERA ETJ. ORE INTELIGJENTE PER FEMIJE DF25G ME KARTE SIM, THIRRJE, MESAZHE, GPS , WIFI, ALARM, KAMERA ETJ.
4%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ORE INTELIGJENTE PER FEMIJEMODELI : DF25GMATERIALI : ABS + SILIKONEKRAN ME PREKJE : POBATERIA : KAPACITETI : 420mAh / NE PERDORIM RRETH 3-5 DITE...
ORE INTELIGJENTE SPORTIVE MATESE E AKTIVITETIT FIZIK L8 ORE INTELIGJENTE SPORTIVE MATESE E AKTIVITETIT FIZIK L8
28%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI: ORE INTELIGJENTE MATESE E AKTIVITETIT FIZIKMARKA : L8KAPACITETI I BATERISE : 320mAHPESHA : 60g NGJYRA : E ZEZE + E KUQESISTEMI OPERATIV I PERSHTATSHEM...
ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH AWEI H1 ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH AWEI H1
29%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ORE INTELIGJENTEMARKA : AWEIMODELI : H1MATERIALI : PC + TPUNGJYRA : E ZEZE / E BARDHE MADHESIA E EKRANIT: 0.96" ( 2.4 cm ) REZOLUCIONI I...
ORE INTELIGJENTE PER FEMIJE M05 ME KARTE SIM, THIRRJE, MESAZHE, GPS , WIFI, ALARM, KAMERA ETJ. ORE INTELIGJENTE PER FEMIJE M05 ME KARTE SIM, THIRRJE, MESAZHE, GPS , WIFI, ALARM, KAMERA ETJ.
18%
Lek 4,500 Lek 5,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ORE INTELIGJENTE PER FEMIJEMODELI : M05MATERIALI : ABS + SILIKONEKRAN ME PREKJE : POBATERIA : KAPACITETI : 400mAh / NE PERDORIM RRETH 3 -...
ORE INTELIGJENTE MATESE E AKTIVITETIT XIAOMI MI BAND 4 ORE INTELIGJENTE MATESE E AKTIVITETIT XIAOMI MI BAND 4
25%
Lek 4,900 Lek 6,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI: ORE INTELIGJENTE MATESE E AKTIVITETITMARKA : XIAOMIMODELI : MI BAND 4KAPACITETI I BATERISE : 135mAHPERMASA : 46.9 x 17.9 x 12 mm...
ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH LENOVO ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH LENOVO
20%
Lek 7,900 Lek 9,900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ORE INTELIGJENTEMARKA : LENOVOMATERIALI : PC + TPUNGJYRA : E ZEZE PERMASA E EKRANIT: 0.96" ( 2.4 cm ) REZOLUCIONI I EKRANIT : 160 x...
ORE INTELIGJENTE SPORTIVE MATESE E AKTIVITETIT FIZIK SMART WEAR ORE INTELIGJENTE SPORTIVE MATESE E AKTIVITETIT FIZIK SMART WEAR
26%
Shitur
**shikoni video ne fund te pershkrimit** PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ORE INTELIGJENTE MATESE E AKTIVITETIT FIZIKMARKA : SMART WEARNGJYRA : E ZEZE SISTEMI OPERATIV I PERSHTATSHEM...
ORE INTELIGJENTE MATESE E AKTIVITETIT XIAOMI MI BAND 3 ORE INTELIGJENTE MATESE E AKTIVITETIT XIAOMI MI BAND 3
27%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI: ORE INTELIGJENTE MATESE E AKTIVITETITMARKA : XIAOMIMODELI : MI BAND 3KAPACITETI I BATERISE : 110mAHPERMASA : 0.78inch NGJYRA : E ZEZE SISTEMI OPERATIV...
Items 1 to 16 of 18 total