ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE ME SHUME PORTA BASEUS ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE ME SHUME PORTA BASEUS
35%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINEMARKA : BASEUS MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + PCNGJYRA : E ARGJENDTEHYRJE : DC 12 - 24V DALJE : 5V...
ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE SUPER I VOGEL BASEUS ME KARIKIM TE SHPEJTE PD 3.0 / QC3.0 DHE NJOHJE INTELIGJENTE ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE SUPER I VOGEL BASEUS ME KARIKIM TE SHPEJTE PD 3.0 / QC3.0 DHE NJOHJE INTELIGJENTE
32%
Lek 1,500 Lek 2,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMIMARKA : BASEUS MATERIALI : ALIAZH ALUMINI PESHA : 40gNGJYRA :  GRI E ERRETHYRJE : DC 12 - 24VDALJE : DC ...
ADAPTOR KARIKIMI DIGITAL DISPLAY PER MAKINE 65W ME KARIKIM TE SHPEJTE QC+PPS ME 2 PORTA USB DHE TYPE-C BASEUS ADAPTOR KARIKIMI DIGITAL DISPLAY PER MAKINE 65W ME KARIKIM TE SHPEJTE QC+PPS ME 2 PORTA USB DHE TYPE-C BASEUS
14%
Lek 2,500 Lek 2,900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINEMARKA : BASEUS MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS + PC PESHA : 40gNGJYRA : E ZEZE /...
ADAPTOR KARIKIMI ME DY PORTA PER MAKINE BASEUS 3.4A ME NJOHJE INTELIGJENTE ADAPTOR KARIKIMI ME DY PORTA PER MAKINE BASEUS 3.4A ME NJOHJE INTELIGJENTE
60%
Lek 1,000 Lek 2,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI SQUARE SMARTMARKA : BASEUS MATERIALI : ALIAZH ALUMININGJYRA : E ZEZE HYRJE : DC 12 - 24V DALJE : 5V /...
ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE ME DY PORTA ME KONEKTOR FLORIRI DHE DRITE LED BASEUS ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE ME DY PORTA ME KONEKTOR FLORIRI DHE DRITE LED BASEUS
40%
Lek 900 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINEMARKA : BASEUSPERMASA : 5.50 x 2.60 x 2.60 cmPESHA : 90gNGJYRA : E ZEZE / E KUQE / KAFE /...
ADAPTOR KARIKIMI 30W ME KARIKIM TE SHPEJTE QC3.0 PER MAKINE BASEUS ADAPTOR KARIKIMI 30W ME KARIKIM TE SHPEJTE QC3.0 PER MAKINE BASEUS
45%
Lek 1,100 Lek 2,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINEMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + PC PESHA : 40gNGJYRA : E ZEZE / E BARDHE HYRJE...
ADAPTOR KARIKIMI 18W ME PORTE USB REMAX FAST CHARGE ADAPTOR KARIKIMI 18W ME PORTE USB REMAX FAST CHARGE
18%
Lek 900 Lek 1,100
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINEMARKA : REMAX MATERIALI : ABS + PC NGJYRA : TARNISH HYRJE : DC 12 - 24V FUQIA: 18W DALJE...
ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE XO ME DY PORTA USB BLACK AND WHITE ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE XO ME DY PORTA USB BLACK AND WHITE
29%
Lek 500 Lek 700
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINEMARKA : XOHYRJE : DC12 - 24VDALJE : DC5V / 3APORTA DALESE : 2 USB NGJYRA : E ZEZE...
ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE XO ME DY PORTA USB DHE FISHE LIGHTNING / TYPE-C / MICRO 2.1A ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE XO ME DY PORTA USB DHE FISHE LIGHTNING / TYPE-C / MICRO 2.1A
25%
Lek 600 Lek 800
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINEMARKA : XOHYRJE : DC12 - 24VDALJE : DC5V / 3APORTA DALESE : 2 USB VJEN ME: FISHE SIPAS...
ADAPTOR KARIKIMI FAST CHARGE PER MAKINE BASEUS ME DY PORTA USB DHE TYPE C 45W ADAPTOR KARIKIMI FAST CHARGE PER MAKINE BASEUS ME DY PORTA USB DHE TYPE C 45W
12%
Lek 2,400 Lek 2,800
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINE MATERIALI: ALUMIN + ABS + PCMARKA : BASEUS PERMASAT, DIAMETRI: 34mm GJATESIA: 59.5mm PESHA: 32gHYRJE : DC12...
ADAPTOR KARIKIMI I SHPEJTE 45W ME DY PORTA PER MAKINE BASEUS FAST CHARGE ADAPTOR KARIKIMI I SHPEJTE 45W ME DY PORTA PER MAKINE BASEUS FAST CHARGE
16%
Lek 1,600 Lek 1,900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI FAST CHARGEMARKA : BASEUS MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + TRUP METALIKNGJYRA : E ZEZE VECORI : MATERIAL I ZGJEDHUR SHUME CILESOR,...
SET KARIKIMI BASEUS: ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE SUPER I VOGEL BASEUS ME KARIKIM TE SHPEJTE PD 3.0 / QC3.0 DHE KABELL TYPE-C NE LIGHTNING SET KARIKIMI BASEUS: ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE SUPER I VOGEL BASEUS ME KARIKIM TE SHPEJTE PD 3.0 / QC3.0 DHE KABELL TYPE-C NE LIGHTNING
27%
Lek 2,200 Lek 3,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMIMARKA : BASEUS MATERIALI : ALIAZH ALUMINI PESHA : 40gNGJYRA :  GRI E ERRETHYRJE : DC 12 - 24VDALJE : DC ...
ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE  BASEUS ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE  BASEUS
55%
Lek 1,000 Lek 2,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINE GENTLEMANMARKA : BASEUS PERMASA : 7.8 x 3.7 x 1.8cmPESHA : 99gNGJYRA : E ZEZ / E...
ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE XO 20W ME PORTE USB & TYPE-C ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE XO 20W ME PORTE USB & TYPE-C
33%
Lek 1,200 Lek 1,800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINEMARKA : XONGJYRA : E ZEZE / E BARDHEHYRJE : DC 12V - 24VDALJE USB : 5V - 3A /...
ADAPTOR KARIKIMI 40W ME KARIKIM TE SHPEJTE PER USB DHE TYPE-C PER MAKINE BASEUS ADAPTOR KARIKIMI 40W ME KARIKIM TE SHPEJTE PER USB DHE TYPE-C PER MAKINE BASEUS
10%
Lek 1,800 Lek 2,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINEMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + PC PESHA : 40gNGJYRA : E ZEZE HYRJE : DC 12...
ADAPTOR KARIKIMI ME 2 PORTA USB REMAX FAST CHARGER 3.4A DHE ME DRITE LED ADAPTOR KARIKIMI ME 2 PORTA USB REMAX FAST CHARGER 3.4A DHE ME DRITE LED
18%
Lek 900 Lek 1,100
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINEMARKA : REMAX MATERIALI : ABS + PC NGJYRA : E ZEZE HYRJE : DC 100 - 240V DALJE...
Items 1 to 16 of 82 total