KABELL USB ME DRITE LED NE FORME C BASEUS CALCD-01 LIGHTNING & TYPE-C 1m FIKET AUTOMATIKISHT MBAS KARIKIMIT,  MBRON BATERINE DHE PAISJEN KABELL USB ME DRITE LED NE FORME C BASEUS CALCD-01 LIGHTNING & TYPE-C 1m FIKET AUTOMATIKISHT MBAS KARIKIMIT,  MBRON BATERINE DHE PAISJEN
50%
Lek 1,000 Lek 2,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB ME DRITE LED NE FORME CMARKA : BASEUSMODELI : CALCD-01GJATESIA : 1mMATERIALI : ALIAZH ZINKU + POLIESTERDALJE : 2.4A...
SUPER KABELL ME ZINK DHE NEJLON  BASEUS NYLON WEAVE FAST CHARGING CABLE USB / LIGHTNING 2.4A SUPER KABELL ME ZINK DHE NEJLON  BASEUS NYLON WEAVE FAST CHARGING CABLE USB / LIGHTNING 2.4A
43%
Lek 800 Lek 1,400
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB ME KOKA ZINKUMARKA : BASEUSMODELI : CALSP-B01GJATESIA : 1mPESHA : 50gDALJE : 2.4APERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE LIGHTNINGNGJYRA...
KABELL USB BASEUS CONFIDANT ANTI-BREAK  1m LIGHTNING KABELL USB BASEUS CONFIDANT ANTI-BREAK  1m LIGHTNING
31%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB MARKA : BASEUSMODELI : GJATESIA : 1mMATERIALI : ALIAZH ALUMINI + POLIESTERDALJE : 2A FAST CHARGE NGJYRA : E ZEZE / E...
KABELL USB CAFULE BASEUS LIGHTNING / MICRO / TYPE-C  1M KABELL USB CAFULE BASEUS LIGHTNING / MICRO / TYPE-C  1M
53%
Lek 700 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB CAFULEMARKA : BASEUSGJATESIA : 1m TIPI : LIGHTNING / MICRO / TYPE-CDALJE LIGHTNING / MICRO : 2.4A DALJE TYPE-C...
KABELL USB ME KOKE MAGNETIKE 3 NE 1 MOXOM LIGHTNING / MICRO & TYPE-C KABELL USB ME KOKE MAGNETIKE 3 NE 1 MOXOM LIGHTNING / MICRO & TYPE-C
31%
Lek 900 Lek 1,300
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : KABELL USB ME KOKE MAGNETIKEMARKA : MOXOMGJATESIA : 1m DALJE : 2.4A ( LIGHTNING & MICRO ) / 3A ( TYPE-C...
KABELL USB ORIGJINAL 1m APPLE ORIGINAL LIGHTNING CABLE KABELL USB ORIGJINAL 1m APPLE ORIGINAL LIGHTNING CABLE
32%
Lek 1,700 Lek 2,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : USB KABELLMARKA : APPLE GRADA : ORIGJINALEGJATESIA : 1m DALJE : 2.1A NGJYRA : E BARDHEPERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE...
KABELL USB MICRO PER KARIKIM TE SHPEJTE 20W BASEUS WATERDROP 1m KABELL USB MICRO PER KARIKIM TE SHPEJTE 20W BASEUS WATERDROP 1m
40%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB FAST CHARGING 18WMARKA : BASEUSGJATESIA : 1m DALJE : 5V - 4A ( 20W ) SHPEJTESIA E TRANSMETIMIT TE TE DHENAVE :...
USB KABELL 4 NE 1 BASEUS I LEHTE, I LAKUESHEM, I PA NGATERRUESHEM, AUTO ID, FAST CHARGE USB KABELL 4 NE 1 BASEUS I LEHTE, I LAKUESHEM, I PA NGATERRUESHEM, AUTO ID, FAST CHARGE
20%
Lek 1,200 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : USB KABELL 4 NE 1 MARKA : BASEUS GJATESIA E KABLLIT : 1.2m   DALJE : 3.5A MAX TIPE DALJESH : LIGHTNING , MICRO ,...
KABELL USB BASEUS ME KOKE MAGNETIKE LIGHTNING / MICRO & TYPE-C KABELL USB BASEUS ME KOKE MAGNETIKE LIGHTNING / MICRO & TYPE-C
25%
Lek 1,200 Lek 1,600
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : KABELL USB ME KOKE MAGNETIKEMARKA : MOXOMGJATESIA : 1m DALJE : 2.4A ( LIGHTNING & MICRO ) / 3A ( TYPE-C...
KABELL USB 1.2m HOCO ESSENCE CORE LIGHTNING ME CIP INTELIGJENT QE FIKET PASI KARIKOHET TELEFONI KABELL USB 1.2m HOCO ESSENCE CORE LIGHTNING ME CIP INTELIGJENT QE FIKET PASI KARIKOHET TELEFONI
40%
Lek 900 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB MARKA : HOCO MODELI : GJATESIA : 1.2mDALJE : 2.4A MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, PELHURE E ENDURPERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE...
SUPER KABELL USB LIGHTNING DHE TYPE-C ME DIZNJIM SI SUSTE BASEUS FISH EYE SPRING DATA CABLE SUPER KABELL USB LIGHTNING DHE TYPE-C ME DIZNJIM SI SUSTE BASEUS FISH EYE SPRING DATA CABLE
38%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB SI SUSTEMARKA : BASEUSMODELI :GJATESIA : 1mMATERIALI : ALIAZH ALUMINI + NEJLONDALJE : 2A I STABILIZUAR QE NUK E DEMTON...
KABELL USB 1.2m HOCO SPACE SHUTTLE LIGHTNING ME CIP INTELIGJENT QE FIKET PASI KARIKOHET TELEFONI KABELL USB 1.2m HOCO SPACE SHUTTLE LIGHTNING ME CIP INTELIGJENT QE FIKET PASI KARIKOHET TELEFONI
40%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB MARKA : HOCO MODELI : GJATESIA : 1.2mDALJE : 2.4A MATERIALI : ALIAZH ZINKU, NEJLON I ENDUR, MATERIAL I KROMUARPERDORIMI : PER...
KABELL USB ME DRITA LED BASEUS LIGHTNING KABELL USB ME DRITA LED BASEUS LIGHTNING
33%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB ME DRITEMARKA : BASEUS GJATESIA : 1mMATERIALI : TPE + ABSNGJRYA : E ZEZE / E KUQEDALJE : 2.4AE...
KABELL KARIKIMI USB 1.5m NE LIGHTNING DY COPE BASEUS 2.4A KABELL KARIKIMI USB 1.5m NE LIGHTNING DY COPE BASEUS 2.4A
20%
Lek 800 Lek 1,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBMARKA : BASEUSGJATESIA : 1.5m FUQIA: 2.4A PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE LIGHTNING DHE USBNGJYRA : E BARDHEVECORI : TE DURUESHME NDAJ...
KABELL USB SILIKONI LIGHTNING & TYPE-C BASEUS SILICA GEL KABELL USB SILIKONI LIGHTNING & TYPE-C BASEUS SILICA GEL
40%
Lek 900 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB LIGHTNINGMARKA : BASEUSGJATESIA : 1m DALJE USB ( LIGHTNING ) : 5V / 2.4A DALJE USB ( TYPE-C ) : 5V /...
KABELL USB 2m MOXOM MICRO / LIGHTNING & TYPE-C
22%
Lek 700 Lek 900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USBMARKA : MOXOMMODELI : GJATESIA : 2mDALJE : 2.4APERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASHPERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE MIKRO, LIGHTNING DHE...
Items 1 to 16 of 205 total