BATERI E JASHTME ME SUPER KAPACITET 20000mAH/30000mAH BASEUS ME PORTE TYPE-C POWER DELIVERY DHE KARIKIM TE SHPEJTE QC3.0 BATERI E JASHTME ME SUPER KAPACITET 20000mAH/30000mAH BASEUS ME PORTE TYPE-C POWER DELIVERY DHE KARIKIM TE SHPEJTE QC3.0
23%
Lek 3,400 Lek 4,400
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : BATERI E JASHTMEMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + PC   /////////////////////************ 20000 mAh ************\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ KAPACITETI : 20000mAHHYRJE TYPE-C : DC 5V...
BATERI E JASHTME REMAX 2500MAH BATERI E JASHTME REMAX 2500MAH
44%
Lek 500 Lek 900
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : BATERI E JASHTME  MARKA : REMAX KAPACITETI : 2500MAH - ME KARIKIM TE PLOTE NE MASIMUMIT  TE KAPACITETIT QE I BEN...
COVER ME BATERI TE JASHTME TE INTEGRUAR 4200mAH PER SAMSUNG S6 / S6 EDGE COVER ME BATERI TE JASHTME TE INTEGRUAR 4200mAH PER SAMSUNG S6 / S6 EDGE
48%
Lek 1,100 Lek 2,100
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER ME BATERI TE JASHTMEMARKA : TJETERMODELI : POWER CASEE PERSHTATSHME PER : SAMSUNG S6 / S6 EDGEKAPACITETI I BATERISE : 4200mAHNGJYRA : E ZEZE MATERIALI...
COVER ME BATERI TE JASHTME TE INTEGRUAR 2200mAH PER iPHONE 5 / 5S DHE 3200mAH PER iPHONE 6 / 6S COVER ME BATERI TE JASHTME TE INTEGRUAR 2200mAH PER iPHONE 5 / 5S DHE 3200mAH PER iPHONE 6 / 6S
33%
Lek 1,000 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER ME BATERI TE JASHTMEMARKA : --MODELI : POWER CASEE PERSHTATSHME PER : iPHONE 5 / 5S   6 / 6SKAPACITETI I BATERISE : 2200mAH /3200mAHNGJYRA :...
BATERI E JASHTME 20000mAH ME TEKNOLOGJI QC3.O BASEUS BATERI E JASHTME 20000mAH ME TEKNOLOGJI QC3.O BASEUS
22%
Lek 3,500 Lek 4,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : BATERI E JASHTME  BASEUS PORTABLE QC3.0 MARKA : BASEUS KAPACITETI : 20000 MAH DALJE TYPE-C : 5V / 3A (max)   DALJE USB...
BATERI E JASHTME 10000mAH REMAX JANSHON SERIES BATERI E JASHTME 10000mAH REMAX JANSHON SERIES
47%
Lek 1,600 Lek 3,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : BATERI E JASHTME MARKA : REMAXKAPACITETI : 10000mAH MATERIALI : ABS +PC NGJYRA : E ZEZE /  E BARDHE  HYRJE USB MICRO : DC...
BATERI E JASHTME 10000mAH ME KARIKIM WIRELESS BASEUS BATERI E JASHTME 10000mAH ME KARIKIM WIRELESS BASEUS
20%
Lek 2,400 Lek 3,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : BATERI E JASHTME ME KARIKIM WIRELESSMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + PCKAPACITETI : 10000mAHHYRJE MICRO : DC 5V / 2.1A...
BATERI E JASHTME ME SUPER KAPACITET 30000mAH BASEUS ME PORTE TYPE-C POWER DELIVERY BATERI E JASHTME ME SUPER KAPACITET 30000mAH BASEUS ME PORTE TYPE-C POWER DELIVERY
22%
Lek 3,900 Lek 5,000
**shikoni video ne fund te pershkrimit** PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : BATERI E JASHTMEMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + PCKAPACITETI : 30000mAHHYRJE TYPE-C : PD...
BATERI E JASHTME ME SUPER KAPACITET 30000mAH BASEUS ME 4 PORTA USB DHE PORTA TYPE-C / MICRO / LIGHTNING POWER DELIVERY 65W BATERI E JASHTME ME SUPER KAPACITET 30000mAH BASEUS ME 4 PORTA USB DHE PORTA TYPE-C / MICRO / LIGHTNING POWER DELIVERY 65W
7%
Lek 5,500 Lek 5,900
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : BATERI E JASHTME KAPACITETI : 30000mAH FUQIA: 65W HYRJE TYPE-C : 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/3A 60W MaxHYRJE LIGHTNING : DC 5V/2.1AHYRJE MICRO...
COVER REMAX ENERGY JACKET ME BATERI TE JASHTME TE INTEGRUAR 2400mAH PENEN PN-01 PER iPHONE 7 / 8 COVER REMAX ENERGY JACKET ME BATERI TE JASHTME TE INTEGRUAR 2400mAH PENEN PN-01 PER iPHONE 7 / 8
41%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER ME BATERI TE JASHTMEMARKA : REMAXMODELI : PENEN PN-01E PERSHTATSHME PER : iPHONE 7 / 8KAPACITETI I BATERISE : 2400mAHNGJYRA : E ZEZEMATERIALI : PC...
BATERI E JASHTME SI KAPSULE 5000mAH REMAX BATERI E JASHTME SI KAPSULE 5000mAH REMAX
56%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : BATERI E JASHTME KAPSULE MARKA :  REMAX KAPACITETI : 5000MAH   DALJE : 5V / 1.5A MATERIALI : PLASTIKE E FORTE(ABS...
COVER BASEUS ME BATERI TE JASHTME TE INTEGRUAR PER iPHONE 6 / 6S / 6 PLUS / 6S PLUS / 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS COVER BASEUS ME BATERI TE JASHTME TE INTEGRUAR PER iPHONE 6 / 6S / 6 PLUS / 6S PLUS / 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS
14%
Lek 2,500 Lek 2,900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER ME BATERI TE JASHTMEMARKA : BASEUS  E PERSHTATSHME PER : iPHONE 6 / 6S / 6 PLUS / 6S PLUS / 7...
BATERI E JASHTME 10000mAH ME MBESHTETESE TELEFONI,  KARIKIM TE SHPEJTE PD + QC 18W DHE ME WIRELESS BASEUS BATERI E JASHTME 10000mAH ME MBESHTETESE TELEFONI,  KARIKIM TE SHPEJTE PD + QC 18W DHE ME WIRELESS BASEUS
21%
Lek 3,300 Lek 4,200
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : BATERI E JASHTME ME WIRELESSMARKA : BASEUSKAPACITETI : 10000mAHMATERIALI : ABS + PC + SILIKON HYRJE USB MICRO: 5V / 2A , 9V...
BATERI E JASHTME 10000MAH ME 2 PORTA PRODA BATERI E JASHTME 10000MAH ME 2 PORTA PRODA
50%
Shitur
PERSHRKIMI I PRDOKTITEMRI : BATERI E JASHTME HANJONMARKA : PRODAKAPACITETI : 10000mAHHYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAXDALJE USB-A : DC 5V /2.4A MAXPERMASA : 139...
BATERI E JASHTME 2500mAh REMAX PINO BATERI E JASHTME 2500mAh REMAX PINO
50%
Lek 600 Lek 1,200
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : BATERI E JASHTME PINOMARKA : REMAX KAPACITETI : 2500MAHDALJE : 5V / 1APERMASA : 18 * 53 * 148 mmPESHA...
BATERI JASHTME MULTI-FUNKSIONALE 8000mAh QE NDEZ AUTOMJETE TE NDRYSHME NE RASTE EMERGJENTE BATERI JASHTME MULTI-FUNKSIONALE 8000mAh QE NDEZ AUTOMJETE TE NDRYSHME NE RASTE EMERGJENTE
22%
Lek 6,900 Lek 8,900
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : BATERI E JASHTME EMERGJENTEMARKA : BASEUSKAPACITETI : 8000mAHMATERIALI : ABS + PC HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2.1A MAX...
Items 1 to 16 of 124 total