Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh

Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh

Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh
Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh
Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh
Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh
Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh
Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh
Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh
Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh
Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh
Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh
Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh
Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh
Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh
Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh

Bateri E Jashtme Praktike Si Mbajtese Celesash 5000mAh

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : LDNIO

KAPACITETI : 5000mAh

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE TYPE-C : 5V - 2A 

DALJE USB : 5V - 2A

PESHA : 329g

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PAMJE MODERNE DHE PRAKTIKE SI MBAJTESE CELESASH

KARIKON DHE KARIKOHET SHPEJTE

KARIKIM I SIGURT DHE CILESOR,

PERMASE MINIMALISTIKE, E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

ME INDIKATOR LED PER TE TREGUAR NIVELIN E BATERISE,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,800 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%