Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Stacion Karikimi Me 2 Bateri Te Jashtme 10000mah Me 2 Porta

Stacion Karikimi Me 2 Bateri Te Jashtme 10000mah Me 2 Porta X
+
-
=

?
Porosit Tani

Stacion Karikimi Me 2 Bateri Te Jashtme 10000mah Me 2 Porta

Stacion Karikimi Me 2 Bateri Te Jashtme 10000mah Me 2 Porta
Stacion Karikimi Me 2 Bateri Te Jashtme 10000mah Me 2 Porta
Stacion Karikimi Me 2 Bateri Te Jashtme 10000mah Me 2 Porta
Stacion Karikimi Me 2 Bateri Te Jashtme 10000mah Me 2 Porta
Stacion Karikimi Me 2 Bateri Te Jashtme 10000mah Me 2 Porta
Stacion Karikimi Me 2 Bateri Te Jashtme 10000mah Me 2 Porta
Stacion Karikimi Me 2 Bateri Te Jashtme 10000mah Me 2 Porta
Stacion Karikimi Me 2 Bateri Te Jashtme 10000mah Me 2 Porta
Stacion Karikimi Me 2 Bateri Te Jashtme 10000mah Me 2 Porta
Stacion Karikimi Me 2 Bateri Te Jashtme 10000mah Me 2 Porta

Stacion Karikimi Me 2 Bateri Te Jashtme 10000mah Me 2 Porta

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : XO

KAPACITETI : 2 x 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE STACIONI : TYPE-C DC 5V - 4A ( 20W MAX )

HYRJE BATERI E JASHTME : 5V - 2A

DALJE STACIONI : USB : 5V - 2A / TYPE-C : 5V - 2A

DALJE BATERI E JASHTME : 5V - 2A

DALJE NGA KABLLOT E INTEGRUAR : 5V - 2A

NGJYRA : E BARDHE

PERMASA : STACIONI : 132.7 x 102.7 x 49mm / BATERI : 150.4 x 69.8 x 18.9mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

STACION KARIKIMI ME DY BATERI TE JASHTME 10000mAh PER NJE TOTAL PREJ 20000mAh,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT, 2 PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI,

BATERITE MUND TE PERDOREN DHE VEC PER TU MARRE ME VETE,

KABLLO LIGHTNING, MICRO DHE TYPE-C TE INTEGRUAR NE TRUPAT E BATERIVE PER LEHTESI,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

PANEL DIGJITAL LED NE TRUP TE BATERISE TREGON SAKTE NE PERQNDJE NIVELIN E BATERISE,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB DHE TYPE-C,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,500 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%