Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente

Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente

Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente
Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente

Bateri E Jashtme Multifunksionale Baseus 8800mAh Me Pompe Per Goma Dhe Starter Ne Raste Emergjente

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME EMERGJENTE

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 8800mAh

KOHA E KARIKIMIT : RRETH 3 ORE

KORRENTI : 1000A MAX

AUTOMJETET QE PERSHTATEN: ME MOTOR NAFTE 4L E ME TE VOGEL / ME MOTOR BENZINE 8L E ME TE VOGEL

PRESIONI I AJRIT : 5-150 PSI MAX ( REKOMANDOHET PERDORIM DERI NE 120 PSI )

KOHA E FRYRJES : 8 - 10 MINUTA ( GOME 19" )

HYRJE TYPE-C : 5V - 2.4A / 9V - 2A MAX

DALJE USB : 2 x 5V - 3A

PERMASA : 171 x 124 x 55mm

PESHA : 1360g

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : PAJISJE FANTASTIKE MULTIFUNKSIONALE ME 3 FUNKSIONE NE 1,

BATERI E JASHTME E CILESISE SE LARTE PER NDEZJEN E MAKINES NE RASTE NUK NDIZET DOT ME BATERINE E VET PER SHKAQE TE NDRYSHME,

PORTE DHE TUB TE VECANTE PER FRYRJEN E GOMAVE,

PERDORET SHUME LEHTE, ESHTE E SIGURTE FALE DIZENJIMIT ME MBROJTJE TE SHUMEFISHTE,

PERFORMACE ME E LARTE, PAMJE MAHNITESE MODERNE,

PERMASE E VOGEL ME FUNKSION TEPER TE VYER PER MOMENTE EMERGJENTE, E KENI GJITHMONE ME VETE SA HERE QE JU DUHET PA JU ZENE SHUME VEND,

E PAJISUR ME PANEL DIGJITAL PER T'A PERDORUR NE RAST NEVOJE NDRICIMI APO PER TA PERDORUR SINJAL EMERGJENCE SOS,

DIZENJIM PRECIZ DUKE IMITUAR PJESEN E PERPARME TE MAKINES PERSHTATET PLOTESISHT ME CDO AMBIENT MAKINE DUKE I DHENE PAMJE LUKSOZE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E AUTOMJETEVE NE TREG QE NDIZEN ME VOLTAZH 12V SI P.SH TAKSITE, FOURISTRADAT, MAKINA ELEKTRIKE, KAMION TE VOGEL ETJ,

PANELI DIGJITAL LED JU TREGON NIVELIN E BATERISE ME NJE SHIKIM TE SHPEJTE,

MUND TE NDIZNI MAKINEN TUAJ NE POTHUAJSE CDO TEMPERATURE TE JASHTME SEPSE BATERIA E JASHME ESHTE E DURUESHME DHE FUNKSIONALE NGA -10°C DERI NE 45°C,

PERDORET SI BATERI E JASHME PER TE KARIKUAR PAJISJE TE NDRYSHME ELEKTRONIKE NE SAJE TE PORTES DALESE USB 5V / 2A,

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

KJO BATERI E JASHTME PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E AUTOMJETEVE, GOMAVE APO TELEFONAVE

Cmimi real Lek 15,900 Oferte Lek 10,500 Ulje 34%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%