Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Konvertues Energjie 200W XO Me 3 Porta Karikimi dhe 2 Priza

Konvertues Energjie 200W XO Me 3 Porta Karikimi dhe 2 Priza X
+
-
=

?
Porosit Tani

Konvertues Energjie 200W XO Me 3 Porta Karikimi dhe 2 Priza

Konvertues Energjie 200W XO Me 3 Porta Karikimi dhe 2 Priza
Konvertues Energjie 200W XO Me 3 Porta Karikimi dhe 2 Priza
Konvertues Energjie 200W XO Me 3 Porta Karikimi dhe 2 Priza
Konvertues Energjie 200W XO Me 3 Porta Karikimi dhe 2 Priza
Konvertues Energjie 200W XO Me 3 Porta Karikimi dhe 2 Priza
Konvertues Energjie 200W XO Me 3 Porta Karikimi dhe 2 Priza

Konvertues Energjie 200W XO Me 3 Porta Karikimi dhe 2 Priza

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KONVERTUES ENERGJIE

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE ME KAPESET OSE NGA PORTA E CIGARES : 12.5VDC

DALJE USB : 5V - 3A / 9V - 2A / 10V - 2A / 12V - 2.5A

DALJE TYPE-C : 5V - 3A / 9V - 2.77A / 12V - 2.5A

PERMASA : 46 x 87 x 167 mm

PESHA : 390g

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : PAJISJE FANTASTIKE MULTIFUNKSIONALE,

KONVERTUES ENERGJIE NGA MAKINA NE ENERGJI TE PASTER PER PAJISJET TUAJA,

SHUME MUNDESI ZGJEDHJE PER PORTAT, DY PRIZA PER LIDHJE DIREKTE, DY PORTA USB DHE NJE PORTE TYPE-C,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURT PER JU DHE PER PAJISJET TUAJA,

PERFORMACE E LARTE, PAMJE MAHNITESE MODERNE,

DIZENJIM QE NUK E BLLOKON PORTEN E CIGARES,

PERMASE E VOGEL ME FUNKSION TEPER TE VYER PER MOMENTE EMERGJENTE, E KENI GJITHMONE ME VETE SA HERE QE JU DUHET PA JU ZENE SHUME VEND,

PERSHTATET ME SHUMICEN E AUTOMJETEVE DHE PAJISJEVE TE TJERA ELEKTRONIKE,

PANELI DIGJITAL LED JU TREGON VOLTAZHIN NE VAZHDIM ME NJE SHIKIM TE SHPEJTE,

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

Cmimi real Lek 4,800 Oferte Lek 3,500 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%