Bateri E Jashtme XO 30000mAh Me 2 Porta

Bateri E Jashtme XO 30000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme XO 30000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme XO 30000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme XO 30000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme XO 30000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme XO 30000mAh Me 2 Porta

Bateri E Jashtme XO 30000mAh Me 2 Porta

Cmimi real Lek 4,600 Oferte Lek 3,500 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 3 PORTA

MARKA : XO

KAPACITETI : 30000mAH

MATERIALI : ABS

PERMASAT : 139 x 71x 40 mm

PESHA : 580g

HYRJE TYPE-C / MICRO : DC 5V - 2A

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : MBAJTESE LEKURE PER TA MBAJTUR LEHTE,

MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM  ME PERMASE KOMPAKTE, E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

E PERSHTATSHME PER PAJISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE   MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%