Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente

Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente

Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente

Bateri Jashtme Multifunksionale Starter 6000mAh Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME EMERGJENTE

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 6000mAh

MATERIALI : ABS + SILICA GEL

AMPERAZHI : 600A Max

HYRJE TYPE-C : 5V - 3A

DALJE USB : 5V - 3A

PERMASA : 131 x 52 x 49mm

PESHA : 600g

NGJYRA : E ZEZE

AUTOMJETET QE PERSHTATEN : TE GJITHE AUTOMJETET AKTUAL NE TREG

VECORI : BATERI E JASHTME SHUME-FUNKSIONALE E CILESISE SE LARTE PER NDEZJEN E MAKINES NE RASTE NUK NDIZET DOT ME BATERINE E VET PER SHKAQE TE NDRYSHME,

PERDORET SHUME LEHTE, ESHTE E SIGURTE FALE DIZENJIMIT ME MBROJTJE TE SHUMEFISHTE,

PERFORMACE ME E LARTE, PAMJE MAHNITESE MODERNE,

PERMASE E VOGEL ME FUNKSION TEPER TE VYER PER MOMENTE EMERGJENTE, E KENI GJITHMONE ME VETE SA HERE QE JU DUHET PA JU ZENE SHUME VEND,

DIZENJIM PRECIZ DUKE IMITUAR PJESEN E PERPARME TE MAKINES PERSHTATET PLOTESISHT ME CDO AMBIENT MAKINE DUKE I DHENE PAMJE LUKSOZE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E AUTOMJETEVE NE TREG QE NDIZEN ME VOLTAZH 12V,

E PAJISUR ME LLAMBE PER T'A PERDORUR NE RAST NEVOJE NDRICIMI APO PER TA PERDORUR SINJAL EMERGJENCE SOS,

KARIKIM QE ZGJAT DERI NE 1000 DITE STAND-BY,

EKRANI LED NE FORME JU TREGON NIVELIN E BATERISE ME NJE SHIKIM TE SHPEJTE,

MUND TE NDIZNI MAKINEN TUAJ EDHE NE TEMPERATURA TE ULETA SEPSE BATERIA E JASHME ESHTE E DURUESHME DHE FUNKSIONALE DERI NE -20°C DHE TEMPERATURA TE LARTA DERI NE 60°C,

PERDORET SI BATERI E JASHME PER TE KARIKUAR PAJISJE TE NDRYSHME ELEKTRONIKE,

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,800 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%