Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe

Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe
Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe
Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe
Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe
Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe
Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe
Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe
Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe
Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe
Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe
Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe
Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe
Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe
Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe
Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe
Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe
Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe

Bateri E Jashtme Baseus 10000mAh Me Karikim Wireless MagSafe

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,900 Ulje 11%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

KAPACITETI I BATERISE : 10000mAh

HYRJE TYPE-C : DC 5V - 3A / 9V - 2.22A / 12V - 1.5A ( 20W MAX )

DALJE USB : DC 4.5V - 5A / 5V - 2.4A / 5V - 4.5A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( 22.5W )

DALJE TYPE-C : DC 5V - 3A / 9V - 2.22A / 12V - 1.5A ( 20W MAX )

DALJE WIRELESS : 5W / 10W / 15W MAX

FUQIA NE DALJE TOTAL : 5V - 3A ( 15W MAX )

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : MATERIAL I CILESISE SUPERIORE GARANTON PERDORIM PER NJE KOHE TE GJATE,

KARIKON DERI NE 3 PAJISJE NJEHERESH FALE KABELLIT TE INTEGRUAR, DY PORTAVE TE LIRA DHE WIRELESS,

PERMASE E VOGEL DHE PESHE E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

MAGNETE TE FUQISHEM PER TE SHERBYER SI MAGSAFE PER SERINE E IPHONE 12 DHE 13,

KARIKONI BATERINE E JASHTME FARE LEHTE FALE PRIZES SE INTEGRUAR PER TA VENDOSUR ATE DIREKT NE PRIZE,

KARIKIM I SHPEJTE ME CIP TE PROTOKOLLIT PD 3.0 DHE QC3.0 DERI NE 22.5W,

TEKNOLOGJI MBROJTESE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE PAJISJES

NJOHJTE INTELIGJENTE TE PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

BATERI E JASHTME PER TE KARIKUR CELULARIN NE CDO RAST,

PERSHTATET ME STANDARTIN NDERKOMBETAR TE RRYMES DHE TENSIONIT, GJITHASHTU DHE ME STANDARTIN E UDHETIMIT ME LINJA AJRORE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%