Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar

Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar

Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar

Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Karikimi Dhe Kabllo Lightning & Type-C Te Integruar

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 3 PORTA

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE PORTE TYPE-C : 5V-3A / 9V-2A / 12V-1.5A

DALJE PORTE TYPE-C : 5V-2.4A / 9V-2.22A / 12V-1.5A

DAJLE PORTE USB : 5V-2.4A

DALJE KABELL TYPE-C : 5V-2.4A / 9V-2A / 10V-2.25A (SCP) / 12V-1.5A

DALJE KABELL LIGHTNING : DC 5V - 2.4A / 9V - 2.22A ( 20W )

NGJYRA : E ZEZE

PERMASA : 157 x 70 x 17 mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KARIKIM ME SHPEJTESI TE LARTE,

MUND TE KARIKOJE 4 PAISJE NJEKOHESISHT, 2 PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI DHE KABELL DIREKT LIGHTNING / TYPE-C,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

PANEL DIGJITAL LED NE TRUP TE BATERISE TREGON SAKTE NE PERQNDJE NIVELIN E BATERISE,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB / TYPE-C OSE LIGHTNING,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Size
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,900 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%