ADAPTOR KARIKIMI APPLE ORIGJINAL 5W ME NJE PORTE PER iPHONE ADAPTOR KARIKIMI APPLE ORIGJINAL 5W ME NJE PORTE PER iPHONE
32%
Lek 1,700 Lek 2,500
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES CELULARI ORIGJINALMARKA : APPLE HYRJE : AC 100 - 240VDALJE : 5V / 1APORTA DALESE : 1 USBNGJYRA : E BARDHE VECORI...
ADAPTOR KARIKIMI APPLE ORIGJINAL 5W ME NJE PORTE PER iPHONE ADAPTOR KARIKIMI APPLE ORIGJINAL 5W ME NJE PORTE PER iPHONE
32%
Lek 1,700 Lek 2,500
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES CELULARI ORIGJINALMARKA : APPLEHYRJE : AC 100 - 240VDALJE : 5V / 1APORTA DALESE : 1 USBNGJYRA : E BARDHE VECORI :...
ADAPTOR KARIKIMI APPLE ORIGJINAL 20W ME PORTE TYPE-C PER iPHONE DHE iPAD ADAPTOR KARIKIMI APPLE ORIGJINAL 20W ME PORTE TYPE-C PER iPHONE DHE iPAD
31%
Lek 4,500 Lek 6,500
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES CELULARI ORIGJINALMARKA : APPLEHYRJE : AC 100 - 240V FREKUENCA: 50 to 60 HzDALJE : 9 /2.2 A.PORTA DALESE : 1 TYPE-CNGJYRA :...
ADAPTOR KARIKIMI APPLE ORIGJINAL 5W SIPAS STANDARDIT UK ME NJE PORTE PER iPHONE ADAPTOR KARIKIMI APPLE ORIGJINAL 5W SIPAS STANDARDIT UK ME NJE PORTE PER iPHONE
35%
Lek 1,500 Lek 2,300
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES CELULARI ORIGJINALMARKA : APPLEHYRJE : AC 100 - 240VDALJE : 5V / 1APORTA DALESE : 1 USBNGJYRA : E BARDHE VECORI :...
ADAPTOR KARIKIMI MACBOOK-U USB TYPE-C ORIGJINAL APPLE 29W / 61W ADAPTOR KARIKIMI MACBOOK-U USB TYPE-C ORIGJINAL APPLE 29W / 61W
25%
Lek 5,900 Lek 7,900
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES MACBOOK-UMARKA : APPLEHYRJE : AC 100 - 240V / 1.5A / 50-60HzDALJE : 14.5V - 2A  LIDHJA : USB TYPE-CPESHA : 92gPERDORIMI : PER KARIKIMIN E...
ADAPTOR KARIKIMI MACBOOK-U USB TYPE-C ORIGJINAL APPLE 87W ADAPTOR KARIKIMI MACBOOK-U USB TYPE-C ORIGJINAL APPLE 87W
23%
Lek 6,900 Lek 9,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES MACBOOK-UMARKA : APPLEHYRJE : AC 100 - 240V / 1.5A / 50-60HzDALJE : 20V - 4A LIDHJA : USB TYPE-CPESHA : 92gPERDORIMI : PER KARIKIMIN E...
ADAPTOR ORIGJINAL NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mm APPLE PER IPHONE ADAPTOR ORIGJINAL NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mm APPLE PER IPHONE
29%
Lek 1,700 Lek 2,400
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mmMARKA : APPLENGJYRA : E BARDHE PERSHTATET ME : PAISJE ME PORTE LIGHTNING ME SISTEM iOS 10 E...
BATERI ORIGJINALE PER IPHONE 5 / 5S / 6 / 6S / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS / XR / XS MAX BATERI ORIGJINALE PER IPHONE 5 / 5S / 6 / 6S / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS / XR / XS MAX
39%
Lek 1,100 Lek 1,800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : BATERIMODELI : BATERI LITHIUM-POLIMERIMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET :IPHONEMATERIALI : LI-IONPERDORIMI : BATERI NDERRIMI PER IPHONEVECORI : 100% BATERI TE REJA ORIGJINALECILESORE...
COVER LEKURE APPLE LEATHER CASE PER iPHONE 12 MINI / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX COVER LEKURE APPLE LEATHER CASE PER iPHONE 12 MINI / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX
44%
Lek 1,000 Lek 1,800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER LEKUREMARKA : APPLEMODELI : LEATHER CASEMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SERIA E IPHONE 12MATERIALI :  LEKURE NGJYRA : E ZEZE / E KUQE / BLU / JESHILE...
COVER SILIKONI (OFERTE 2 cope 1000) PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX COVER SILIKONI (OFERTE 2 cope 1000) PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
36%
Lek 700 Lek 1,100
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER SILIKONIMARKA : APPLEMODELI : SILICONE CASEMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONEMATERIALI : SILIKONNGJYRA : E ZEZE / E KUQE / E GJELBER / E VERDHE /...
COVER SILIKONI (OFERTE 2 cope 1000) PER TELEFONAT iPHONE 6 / 6S / 6 PLUS / 6S PLUS COVER SILIKONI (OFERTE 2 cope 1000) PER TELEFONAT iPHONE 6 / 6S / 6 PLUS / 6S PLUS
36%
Lek 700 Lek 1,100
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER SILIKONIMARKA : APPLEMODELI : SILICONE CASEMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONEMATERIALI : SILIKONNGJYRA : E ZEZE / E KUQE / E GJELBER / E VERDHE /...
COVER SILIKONI APPLE SILICONE CASE PER TELEFONAT iPHONE (Oferte 2 cope 1000 Lek)NA PYESNI CFARE NGJYRASH DISPONOJME PER TELEFONIN TUAJ COVER SILIKONI APPLE SILICONE CASE PER TELEFONAT iPHONE (Oferte 2 cope 1000 Lek)NA PYESNI CFARE NGJYRASH DISPONOJME PER TELEFONIN TUAJ
36%
Lek 700 Lek 1,100
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER SILIKONIMARKA : APPLEMODELI : SILICONE CASEMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONEMATERIALI : SILIKONNGJYRA : E ZEZE / E KUQE / E GJELBER / E VERDHE /...
COVER SILIKONI APPLE SILICONE CASE PER TELEFONAT iPHONE 12 (OFERTE 2 cope 1000) COVER SILIKONI APPLE SILICONE CASE PER TELEFONAT iPHONE 12 (OFERTE 2 cope 1000)
22%
Lek 700 Lek 900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER SILIKONIMARKA : APPLEMODELI : SILICONE CASEMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONEMATERIALI : SILIKON PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E...
COVER SILIKONI X-LEVEL THIN MEMBRANE PER iPHONE 6 / 6S / 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS / XS MAX COVER SILIKONI X-LEVEL THIN MEMBRANE PER iPHONE 6 / 6S / 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS / XS MAX
47%
Lek 800 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER SILIKONIMARKA : X-LEVELMODELI : THIN MEMBRANEMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONEMATERIALI : SILIKON I HOLLE DHE I BUTENGJYRA : E ZEZE / E KUQE / E...
KABELL TYPE-C 1.5m NE TYPE-C 100W FAST CHARGE 5A KABELL TYPE-C 1.5m NE TYPE-C 100W FAST CHARGE 5A
29%
Lek 1,000 Lek 1,400
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : USB KABELLMARKA : BASEUS MODELI : MLL82ZM/A GRADA : ORIGJINALEGJATESIA : 2m DALJE : 2.1A NGJYRA : E BARDHEPERDORIMI : PER KARIKIM DHE...
KABELL TYPE-C NE LIGHTNING ORIGJINAL 1m APPLE ORIGINAL LIGHTNING CABLE KABELL TYPE-C NE LIGHTNING ORIGJINAL 1m APPLE ORIGINAL LIGHTNING CABLE
10%
Lek 3,500 Lek 3,900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB TYPE-C NE LIGHTNINGMARKA : APPLE GRADA : ORIGJINALEGJATESIA : 1m NGJYRA : E BARDHE PERSHTATET ME FUQI: 18W, 20W, 29W, 30W, 61W,...
Items 1 to 16 of 24 total