Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Inteligjent Wireless Wiwu 15W Me 3 Vende Karikimi Dhe Drite E Bute Ambienti

Karikues Inteligjent Wireless Wiwu 15W Me 3 Vende Karikimi Dhe Drite E Bute Ambienti X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Inteligjent Wireless Wiwu 15W Me 3 Vende Karikimi Dhe Drite E Bute Ambienti

Karikues Inteligjent Wireless Wiwu 15W Me 3 Vende Karikimi Dhe Drite E Bute Ambienti
Karikues Inteligjent Wireless Wiwu 15W Me 3 Vende Karikimi Dhe Drite E Bute Ambienti
Karikues Inteligjent Wireless Wiwu 15W Me 3 Vende Karikimi Dhe Drite E Bute Ambienti
Karikues Inteligjent Wireless Wiwu 15W Me 3 Vende Karikimi Dhe Drite E Bute Ambienti
Karikues Inteligjent Wireless Wiwu 15W Me 3 Vende Karikimi Dhe Drite E Bute Ambienti

Karikues Inteligjent Wireless Wiwu 15W Me 3 Vende Karikimi Dhe Drite E Bute Ambienti

Emri: Karikues Wireless 3 në 1

Marka: Wiwu

Materiali: ABS + Aliazh zinku

Hyrje: 5V - 3A / 9V - 3A / 12V - 1.5A

Dalje Wireless Telefon: 5W / 7.5W / 10W / 15W MAX

Dalje Wireless AirPods: 5W MAX

Dalje Wireless Watch: 2.5W MAX

Distanca e transmetimit: <6mm

Ngjyra: E bardhë

I përshtatshëm për: Paisjet me teknologji karikimi wireless, për paisjet e tjera duhet shtesë marrës karikimi wireless

Veçori:

 • Dizajn 3 në 1 ku mund të karikoni 3 pajisje njëherësh.

 • Dritë e butë ambienti si dritë natë qetësuese.

 • 3 vende për të karikuar wireless me shpejtësi maksimale.

 • Bobina të pavaruara që nuk interferojnë me njëra-tjetrën.

 • Standard karimi i shpejtë me Qi Wireless Charging.

 • Njoftime inteligjente për karikim të sigurt dhe për të mos dëmtuar bateritë.

 • Indikator me dritë LED që tregon statusin e punës së karikuesit.

 • Mbështetëse prej silikoni siguron qëndrueshmëri në sipërfaqen ku vendoset.

 • Material cilësor rezistent ndaj përdorimit.

 • Teknologji për mbrojtje të shumëfishtë të qarkut dhe paisjes.
Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 3,700 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%