Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC

Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC

Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC
Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC

Adaptor Për Leximin dhe Klonimin e SSD-ve pa u Lidhur me PC

PERSHKRIMI

- Materiali: Aliazh alumini

- Ngjyra: gri

- Ndërfaqja e daljes: USB3.1 Type-C

- Shpejtësia e transferimit: USB3.1 10 Gbps

- Përmasat: 82,2 mm x 62 mm  x 13,8 mm 

- Kapaciteti: Fusha e vetme mbështet deri në 2 TB (maksimumi 4 TB)

- Instalimi: Super i thjeshtë

- Sistemet: Windows/Mac/Linux

Një zgjidhje portative e ruajtjes së jashtme për SSD-të M Key NVMe PCIe. 

- Përputhshmëri e gjithanshme: Mbështet M Key NVMe PCIe SSD (22110/2280/2260/2242) dhe punon me Windows, Mac dhe Linux.

- Klonim Offline me një buton: Mbyllja me dy slota lejon kopje rezervë jashtë linje pa një kompjuter. Shtypni butonin startues për klonim të lehtë.

- Transferim me shpejtësi të lartë: Ndërfaqja USB 3.1 Gen2 ofron shpejtësi transferimi deri në 10 Gbps. Mbështet kabllot Type-C në Type-C dhe Type-C në USB-A

- Dizajn miqësor për përdoruesit: Instalim pa mjete, plug and play dhe shkëmbim i nxehtë. Paketa përfshin kabllot e nevojshme dhe përshtatësin e energjisë.

Modaliteti automatik i gjumit pas 10 minutash mospërdorimi.

Përjetoni komoditetin e duplikatorit të SSD-së. Është portativ, i pajtueshëm me sisteme të shumta dhe lejon transferimin e të dhënave me shpejtësi të lartë. Me dizajnin dhe përdormini miqësor për përdoruesit, është zgjidhja ideale për zgjerimin e memories ruajtëse ose kryerjen e kopjeve rezervë offline.

Cmimi real Lek 13,000 Oferte Lek 10,500 Ulje 19%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%