Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB

Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB

Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB
Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB
Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB
Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB
Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB
Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB
Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB
Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB
Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB
Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB
Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB
Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB
Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB
Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB
Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB

Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR  KARIKIMI WIRELESS DHE DRITE LED

MARKA : LDNIO

HYRJE : AC100-240V

DALJE WIRELESS :  15W

DALJE PD : 30W MAX

MATERIALI : ABS + PC + SILIKON

GJATESIA E KABELIT : 1.5m

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR I DURUESHEM NDAJ NXEHTESISE E ZJARRIT,

REZISTENT NDAJ PERDORIMIT,

NJOHJE INTELIGJENTE TE PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

DIZENJIM MODERN ELEGANT ME PAMJE DEKORATIVE FANTASTIKE,

DRITE LED ME RREGULLATOR NDRICIMI ME PREKJE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE PAJISJES,

PRODUKT IDEAL DHE I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT, ZYRE, SHTEPI, HOTEL ETJ.

Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 2,700 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%