Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB

Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB

Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB
Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB

Karikues Ultra i Hollë 65W Baseus Me 1 Porta Type-C Dhe 1 Porte USB

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

PORTA DALESE : 2 x TYPE-C, 1 x USB

Hyrja: AC 100-240V~, 50/60Hz, 1.5A Max.

Dalja Type-C: 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/3,25A Max.

Dalja USB: 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; Maksimumi 20V/3A.

Type-C + USB:  45W+20W Max.

Karakteristikat kryesore:

1. Dizajn i hollë si brisku dhe i hollë udhëtimi, duke reduktuar trashësinë me 20 mm, duke e bërë të lehtë mbajtjen në xhepa ose çantë.

2. Përmasa mini dhe kompakte, perfekte për laptopë dhe pajisje të tjera.

3. Filloni udhëtimin tuaj plotësisht të kompletuar dhe të qetë.

4. Dizajn lider në industri me një mikro-lakim 1,6 mm për vendosje dhe heqje më të lehtë, duke siguruar një përvojë më të sigurt karikimi.

5. Aftësia e karikimit të shpejtë për laptopët dhe telefonat njëkohësisht, ideale për kur jeni në lëvizje.

6. Projektuar për t'u përshtatur në hapësira të vogla si kabinete TV pas divaneve.

7. Teknologjia GaN e gjeneratës së pestë ofron performancë të fuqishme, shpejtësi më të lartë karikimi, përgjigje më të shpejtë dhe më pak konsum energjie.

8. Karikim i shpejtë më i sigurt me teknologjinë më të fundit të kontrollit të temperaturës BCT, duke parandaluar mbinxehjen.

9. Udhëtime pa shqetësime me adaptorë shtesë të përfshirë.

10. E disponueshme në lloje të shumta priza: MB, BE, CN.

11. Gama e tensionit të hyrjes AC 100-240V, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim në mbarë botën.

DIZENJIM UNIK, MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

PERMASE KOMPKATE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

KARIKIM ME SHPEJTESI MAKSIMALE ME NJOHJE INTELIGJENTE TE PASIJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME STANDARTIN NDERKOMBETAR

Përjetoni komoditetin dhe efikasitetin e karikuesit Baseus 65W GaN5 Pro. Me aftësitë e tij të karikimit të shpejtë, dizajnin e hollë dhe teknologjinë e përparuar, është shoqëruesi i përsosur për nevojat tuaja të karikimit. Përmirësoni përvojën tuaj të karikimit sot.

Cmimi real Lek 6,900 Oferte Lek 5,700 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%