Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Multinacional Prize per Priza Evropiane

Adaptor Multinacional Prize per Priza Evropiane X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Multinacional Prize per Priza Evropiane

Adaptor Multinacional Prize per Priza Evropiane
Adaptor Multinacional Prize per Priza Evropiane
Adaptor Multinacional Prize per Priza Evropiane
Adaptor Multinacional Prize per Priza Evropiane
Adaptor Multinacional Prize per Priza Evropiane
Adaptor Multinacional Prize per Priza Evropiane
Adaptor Multinacional Prize per Priza Evropiane

Adaptor Multinacional Prize per Priza Evropiane

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR  PRIZE

MARKA : HOCO

PESHA : 40g

NGJYRA : E ZEZE

PERMASA: 58x56x50mm

HYRJE : AC 100-240V 50-60Hz 0.8A Max

DALJE : 10A Max , 2500W

VECORI : DIZENJIM ME 4 PORTA DALESE,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KUNDER NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I SIGURTE PER TU PERDORUR,

PERMASE KOMPKATE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

PERSHTATET ME CDO STANDARD PRIZE NDERKOMBETARE

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,000 Ulje 55%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%