Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26

BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26 X
+
-
=

?
Porosit Tani

BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26

BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26

BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26

**shikoni videon ne fund te pershkrimit**

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: BICIKLETE ELEKTRIKE 

MARKA : XIAOMI

PESHA MBAJTESE MAKSIMALE: 100Kg

SHPEJTESIA MAKSIMALE : 25KM/ORE

MENYRA LEVIZJEJE: DERI NE 25KM/ORE

KARAKTERISTIKA : I THJESHTE POR ME DIZENJIM ELEGANT
NGJYRA E ZEZE KLASIKE E ZBUKURUAR ME FORMA SPORTIVE QE SJELL NJE PAMJE SA DELIKATE AQ TE HIJSHME. QOFTE NE RRUGE APO PARKUAR JASHTE PUNES, BICIKLETA OFRON NJE PERVOJE TE KENDSHME VIZUALE FALE TRUPIT TE LEHTE PREJ ALIAZHIT TE ALUMINIT, VETEM 25kg

MOTOR ME PERFORMACE TE LARTE

BATERI JETEGJATE DHE E FUQISHME 250W E CILA OFRON 200 RROTULLIME NE MINUT, ZGJAT DERI NE 60KM ME NJE KARIKIM TE VETEM TE MOTORRIZUAR PLOTESISHT
BATERIA E LITIUMIT ME FUQI TE SIGURTE DHE KAPACITET 10Ah FURNIZON NE SASI TE MADHE ME ENERGJI ELEKTRIKE SKUTERIN DHE I JEP PERSHPEJTIM EFIKAS. SISTEMI I ZGJUAR I MENAXHIMIT TE ENERGJISE OFRON GJASHTE MASA MBROJTESE NGA KU MUND TE KONROLLONI SHENDETIN E BATERISE SUAJ NE CELULAR NEPERMJET APLIKACIONIT TE SKUTERIT

PER TE ZGJATUR JETEN E BATERISE, BICIKLETA GJATE ECJES KONVERTON DHE RUAN ENERGJINE KINETIKE NE ENERGJI ELEKTRIKE, GJITHASHTU ESHTE I PAJISUR ME NJE SISTEM FRENIMI RIGJENERUES PER FUQI SHTESE, KJO RRIT EFIKASITETIN E SISTEMIT TE FRENIMIT URGJENT DHE NE TE NJEJTEN KOHE PERMIRESON KOHEZGJATJEN E BATERISE

MUND TE LEVIZNI NE TRE MENYRA:
TOTALISHT MANUALE - PLOTESISHT PERDORNI FUQINE TUAJ PER TE PEDALUAR

ME NDIHME MOTORRIKE - MOTORRI I FUQISHEM JU NDIHMON TE SHTYNI KEMBET PERPARA PER NJE UDHETIM HIBRID

TOTALISHT MOTORRIKE - BICIKLETA SHNDERROHET NE NJE MOTORRCIKLETE, PA PASUR NEVOJE TE BENI ASNJE LEVIZJE

EKRAN DIGJITAL PER MONITORIM NE KOHE REALE TE INFORMACIONIT TE RENDESISHEM , NGA BLUETOOTH-I DERI TE LARJMERIME PER RIPARIME

FUQIA DHE SHPEJTESIA SHFAQEN NE EKRAN
FUQIA E MBETUR DHE SHPEJTESIA E LEVIZJES SHFAQEN NE KOHE REALE, DUKE JU KUJTUAR KUR TE KARIKONI SKUTERIN DHE TE LEVIZNI TE SIGURTE

UDHETIM I SIGURTE, DITEN OSE NATEN
FENER LED ULTRA I SHNDRITSHEM PER SIGURI TE SHTUAR KUR NGISNI BICIKLETEN NATEN

SISTEM FRENIMI I DYFISHTE
FRENAT E FUQISHME PARA DHE PAS, SE BASHKU ME SISTEMIN E FRENIMIT ANTI-BLLOKUES E-ABS DHE RIGJENERUES PERPARA JAPIN NJE PERGJIGJE FRENIMI EFIKASE DHE TE SHPEJTE

DRITA E KUQE NE BISHT TE BICIKLETES PULSON DUKSHEM DUKE PARALAJMERUAR KEMBESORE DHE AUTOMJETET E TJERA NE RRUGE

GOMAT KENDA OFROJNE SIGURI NE CDO LLOJ TERRENI PER NJE UDHETIM SA ME TE REHATSHEM, DUKE OFRUAR MJAFTUESHEM SUPORT PER FRENIME TE MENJEHERSHME APO KTHESA TE FORTA,

LIDHENI BICIKLETEN ME TELEFONIN TUAJ ME BLUETOOTH NEPERMJET APLIKACIONIT DHE SHIKONI GJATESINE E RRUGES QE KENI BERE, FUQINE E MBETUR TE BATERISE, KONTROLLONI SHPEJTESINE E LEVIZJES DHE SHIJONI UDHETIMIN.

Cmimi real Lek 120,000 Oferte Lek 74,900 Ulje 38%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Më të shitura
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
dji
Oferte Lek 18,900 Cmimi real Lek 22,000 Ulje 14%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Q Me 3 Akse
hohem
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 31%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 139,000 Cmimi real Lek 155,000 Ulje 10%