TREKEMBESH (TRIPOD) DIGIPOD ME GJATESI TE RREGULLUESHME PER FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO PER KAMERA, GOPRO, SLR,  ETJ. TR452 TREKEMBESH (TRIPOD) DIGIPOD ME GJATESI TE RREGULLUESHME PER FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO PER KAMERA, GOPRO, SLR,  ETJ. TR452
42%
Lek 3,200 Lek 5,500
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) MARKA : DIGIPOD MATERIALI : ALUMIN I ZGJEDHUR & ABSGJATESIA E TRIPODIT ( I PALOSUR ) : 475mm DIAMETRI I KEMBEVE ( I PALOSUR...
TREKEMBESH (TRIPOD ) PER SELFIE OSE SELFIE STICK YUNTENG VCT-1688 TREKEMBESH (TRIPOD ) PER SELFIE OSE SELFIE STICK YUNTENG VCT-1688
37%
Lek 2,400 Lek 3,800
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE SELFIE STICKMARKA : YUNTENGMODELI : VCT-1688MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + PLASTIKEGJATESIA I MBLEDHUR : 31.5CMGJATESIA I HAPUR...
TREKEMBESH (TRIPOD) DIGIPOD ME GJATESI TE RREGULLUESHME PER FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO PER KAMERA, GOPRO, SLR,  ETJ. TR472 TREKEMBESH (TRIPOD) DIGIPOD ME GJATESI TE RREGULLUESHME PER FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO PER KAMERA, GOPRO, SLR,  ETJ. TR472
40%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) MARKA : DIGIPOD MATERIALI : ALUMIN I ZGJEDHUR & ABSGJATESIA E TRIPODIT ( I PALOSUR ) : 616 mm DIAMETRI I KEMBEVE ( I...
TREKEMBESH (TRIPOD) DIGIPOD ME GJATESI TE RREGULLUESHME PER FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO PER KAMERA, GOPRO, SLR,  ETJ. TR462 TREKEMBESH (TRIPOD) DIGIPOD ME GJATESI TE RREGULLUESHME PER FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO PER KAMERA, GOPRO, SLR,  ETJ. TR462
38%
Lek 3,400 Lek 5,500
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) MARKA : DIGIPOD MATERIALI : ALUMIN I ZGJEDHUR & ABSGJATESIA E TRIPODIT ( I PALOSUR ) : 565mm DIAMETRI I KEMBEVE ( I PALOSUR...
TREKEMBESH (TRIPOD ) PER SMARTPHONE BASEUS QE PERDORET PER VIDEO, RREGJISTRIME, YOUTUBE, TIKTOK DHE DRITE LED PER NDRICIM PERFEKT TREKEMBESH (TRIPOD ) PER SMARTPHONE BASEUS QE PERDORET PER VIDEO, RREGJISTRIME, YOUTUBE, TIKTOK DHE DRITE LED PER NDRICIM PERFEKT
7%
Lek 3,800 Lek 4,100
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE VIDEOMARKA : BASEUSMATERIALI : ABS + PC +METALGJATESIA: NGA 65CM DERI 160CM FUQIA: 15W INPUTI: 5V / 2A DRITA:...
TREKEMBESH (TRIPOD) ME KEMBE TE LAKUESHME ME SFUNGJER PER SELFIE, FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO TREKEMBESH (TRIPOD) ME KEMBE TE LAKUESHME ME SFUNGJER PER SELFIE, FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO
47%
Lek 800 Lek 1,500
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH (TRIPOD) MARKA : JIEYANG MODELI : HF-668MATERIALI : PLASTIKE + SFUNGJERPERMASA : 30 x 5 x 5 cmPESHA : 36gPESHA MBAJTESE : 800g...
TREKEMBESH (TRIPOD) I VOGEL PER KAMERA / TELEFONA, FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO GIZOMOS TREKEMBESH (TRIPOD) I VOGEL PER KAMERA / TELEFONA, FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO GIZOMOS
27%
Lek 2,200 Lek 3,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH (TRIPOD) MARKA : GIZOMOS MODELI : GP-06STMATERIALI : ALUMINGJATESIA E TRIPODIT ( I MBLEDHUR ) : 16cm GJATESIA E TRIPODIT ( I HAPUR...
TREKEMBESH (TRIPOD) ME KEMBE TE LAKUESHME PER SELFIE, FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO PER SLR, CELULAR ETJ. TREKEMBESH (TRIPOD) ME KEMBE TE LAKUESHME PER SELFIE, FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO PER SLR, CELULAR ETJ.
10%
Lek 1,800 Lek 2,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) MARKA : XO MATERIALI : PLASTIKE + SILIKONMODELE KU APLIKOHET : KAMERA GoPro , SLR , CELULAR  VECORI : 2 NE 1...
TREKEMBESH ( TRIPOD ) ME DRITE OVALE LED ME VEND PER 3 TELEFONA PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ TREKEMBESH ( TRIPOD ) ME DRITE OVALE LED ME VEND PER 3 TELEFONA PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
13%
Lek 5,200 Lek 6,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH ( TRIPOD ) PER SELFIE OSE VIDEOMATERIALI : PC +ALUMINGJATESIA E TRIPODIT : 50 - 200CM FUQIA: 100W INPUTI: 2 x 5V / 2A...
TREKEMBESH ( TRIPOD ) ME DRITE RRETHORE LED ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ TREKEMBESH ( TRIPOD ) ME DRITE RRETHORE LED ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
24%
Lek 2,800 Lek 3,700
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE VIDEOMODELI : B-10MATERIALI : ABS + METALGJATESIA E TRIPODIT : 60cm - 110cm FUQIA : 12W MAX INPUTI : 5V / 2A...
TREKEMBESH ( TRIPOD ) ME DRITE LED PROFESIONALE PER NDRICIM PERFEKT PER CDO REGJISTRIM TREKEMBESH ( TRIPOD ) ME DRITE LED PROFESIONALE PER NDRICIM PERFEKT PER CDO REGJISTRIM
14%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE VIDEOMODELI : A111MATERIALI : ABS + PC +METALGJATESIA E TRIPODIT : 2.1m MAX FUQIA: 40W INPUTI: 24V / 2A (...
TREKEMBESH (TRIPOD) ME KEMBE TE LAKUESHME DHE DRITE LED OSE MBAJTESE MIKROFONI TE INTEGRUAR TE POSACME PER VIDEO EDHE BROADCAST XO TREKEMBESH (TRIPOD) ME KEMBE TE LAKUESHME DHE DRITE LED OSE MBAJTESE MIKROFONI TE INTEGRUAR TE POSACME PER VIDEO EDHE BROADCAST XO
17%
Lek 2,000 Lek 2,400
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) MARKA : XO MATERIALI : PLASTIKE + SILIKONMODELE KU APLIKOHET : KAMERA GoPro , SLR , CELULAR  VJEN NE 2 MODELE: VETEM...
TREKEMBESH (TRIPOD) ME DRITE LED NE FORME RRETHI PER SELFIE, FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO PER CELULAR XO TREKEMBESH (TRIPOD) ME DRITE LED NE FORME RRETHI PER SELFIE, FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO PER CELULAR XO
10%
Lek 2,700 Lek 3,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) MARKA : XO MATERIALI : PLASTIKE + ALIAZH ALUMIN GJATESIA MAX: 53cm GJERESIA: 20cmMODELE KU APLIKOHET : CELULAR  VECORI : 2 NE 1 TRIPOD,...
TREKEMBESH (TRIPOD) I VOGEL PER KAMERA / TELEFONA 360GRADE ME SENSOR NDJEKJEJE BASEUS TREKEMBESH (TRIPOD) I VOGEL PER KAMERA / TELEFONA 360GRADE ME SENSOR NDJEKJEJE BASEUS
6%
Lek 4,500 Lek 4,800
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH (TRIPOD) MARKA : BASEUS VERSIONI I BLUETOOTH: 5.0 MATERIALI : ALUMIN PESHA : 265g PERMASAT: DIAMETRI BAZES 95mm, GJATESIA 175mm MODELE KU...
TREKEMBESH (TRIPOD) ME KEMBE TE LAKUESHME PER SELFIE, FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO PER CELULAR XO ME DRITE LED TREKEMBESH (TRIPOD) ME KEMBE TE LAKUESHME PER SELFIE, FOTO OSE REGJISTRIM VIDEO PER CELULAR XO ME DRITE LED
17%
Lek 4,500 Lek 5,400
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) MARKA : XO MATERIALI : PLASTIKE + ALIAZH ALUMINI GJATESIA E PALOSUR: 58CM GJATESIA MAX: 73CMMODELE KU APLIKOHET : CELULAR  VECORI : 2...
MINI TREKEMBESH (TRIPOD ) PER SMARTPHONE REMAX QE PERDORET PER SELFIE , RREGJISTRIME, YOUTUBE, TIKTOK DHE DRITE LED PER NDRICIM PERFEKT MINI TREKEMBESH (TRIPOD ) PER SMARTPHONE REMAX QE PERDORET PER SELFIE , RREGJISTRIME, YOUTUBE, TIKTOK DHE DRITE LED PER NDRICIM PERFEKT
6%
Lek 4,900 Lek 5,200
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : MINI TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE VIDEOMARKA : REMAXMATERIALI : ABS + PC +METAL NGJYRA: ZEZE FUQIA: 10W GJATESIA: 50-80CM NGJYRAT: 3300-6000K VOLTAZHI: 5V...
Items 1 to 16 of 24 total