Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Automjete Dhe Sende Te Ndryshme

Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Automjete Dhe Sende Te Ndryshme X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Automjete Dhe Sende Te Ndryshme

Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Automjete Dhe Sende Te Ndryshme
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Automjete Dhe Sende Te Ndryshme
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Automjete Dhe Sende Te Ndryshme
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Automjete Dhe Sende Te Ndryshme
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Automjete Dhe Sende Te Ndryshme
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Automjete Dhe Sende Te Ndryshme
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Automjete Dhe Sende Te Ndryshme
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Automjete Dhe Sende Te Ndryshme
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Automjete Dhe Sende Te Ndryshme
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Automjete Dhe Sende Te Ndryshme
Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Automjete Dhe Sende Te Ndryshme

Pompe Fryrese Inteligjente Plotesisht Automatike Per Automjete Dhe Sende Te Ndryshme

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : POMPE FRYRESE

MARKA : MOXOM

MATERIALI : ABS + PC

PESHA : 460g

HYRJE : 12V

FUQIA : 60W

KAPACITETI I BATERISE : 4000mAh

PERMASA : 162 x 79 x 50 mm

KOHA E PUNES PA NDERPRERJE : RRETH 30 MINUTA

PERSHTATET PER : AUTOMJETE / MOTORRA / BICIKLETA ETJ.

PRESIONI : OPTIMAL I PUNES 5 - 120 PSI / I NJOHJES 5 - 150 PSI / MBI 150 PSI MUND TE DEMTOJE SENSORIN

VECORI : TERESISHT AUTOMATIKE DHE SHUME E LEHTE NE PERDORIM

PASI LIDHJA ME GOMEN DHE BURIMIN E ENERGJISE ESHTE BERE NE MENYRE KORREKTE, PERZGJIDHNI ME NJE BUTON MODELIN E AUTOMJETIT, SHTYPNI BUTONIN E FRYRJES DHE NUK KA NEVOJE TA MONITORONI, FIKET AUTOMATIKISHT SAPO TE KETE MBARUAR PROCESI I FRYRJES

E PAJISUR ME PANEL DIGJITAL TE NDRITSHME POSACERISHT PER PERDORIM GJATE NATES OSE NE AMBIENTE TE ERRETA

MOTOR I CILESISE SE LARTE ESHTE I DURUESHEM DHE I FUQISHEM

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE PA JU ZENE SHUME VEND

BATERIA ME KAPACITET TE LARTE PREJ 4000mAh JU MUNDESON SHUME PERDORIME PA ASNJE KABELL ENERGJIE SHTESE,

E PERSHTATSHME PER MAKINA, BICIKLETA, KOMERDARE, TOPA ETJ

Cmimi real Lek 8,400 Oferte Lek 6,900 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Më të shitura
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
dji
Oferte Lek 15,500 Cmimi real Lek 22,000 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Q Me 3 Akse
hohem
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 31%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 139,000 Cmimi real Lek 155,000 Ulje 10%