xiaomi

7 produkte

Konekta.al, shtepia e elektronikes me mbi 2200+ produkte.
Konekta.al
Porosisni Tani Produktet tuaja!
  7 produkte
  Oferte
  BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO C26
  xiaomi
  Oferte Lek 98,000 Cmimi real Lek 150,000 Ulje 35%
  Oferte
  Kufje Cift Me Bluetooth Xiaomi Earbuds Basic
  xiaomi
  Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
  Oferte
  Ore Inteligjente Matese E Aktivitetit Xiaomi Mi Band 4
  xiaomi
  Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 25%
  Oferte
  SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
  xiaomi
  Oferte Lek 56,000 Cmimi real Lek 78,000 Ulje 28%
  Oferte
  Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
  baseus
  Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
  Oferte
  Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
  apple
  Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
  Oferte
  Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
  baseus
  Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 26%
  Oferte
  COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
  apple
  Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
  Oferte
  Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
  baseus
  Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%