Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo

Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo X
+
-
=

?
Porosit Tani

Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo

Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo

Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe t'jua  shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 dhe ju lutemi te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online.

PERSHRKIMI

EMRI : DRON

MARKA : DJI

MODELI : AIR 2S DJI RC FLY MORE COMBO

**DRONI**

PESHA : 595g

PERMASA ( I PALOSUR ) : 180 x 97 x 77mm

PERMASA ( I HAPUR ) : 183 x 253 x 77 mm

SHPEJTESIA NE NGJITJE : 6m/s ( 22km/h )

SHPEJTESIA NE ULJE : 6m/s ( 22km/h )

SHPEJTESIA NE ECJE : 19m/s ( 68km/h )

LARTESIA MAKSIMALE : 5km mbi nivelin e detit

LARGESIA MAKSIMALE : 18.5km

REZISTENCA NDAJ ERES : ≤39km/h

KOHA E FLUTURIMIT : RRETH 31 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT : GPS + GLONASS + GALILEO

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.4 - 5.8GHz

MOTORI : 4 MOTORE TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI

**KAMERA** 

REZOLUCIONI I FOTOS : 

 • 5472×3648 (3:2)
 • 15472×3078 (16:9)

REZOLUCIONI I VIDEOS : 

 • 5.4K : 5472 x 3078 ( 24 / 25 / 30 FPS )
 • 4K ULTRA HD : 3840 x 2160 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
 • 2.7K : 2688 x 1512 ( 24 / 25/ 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
 • FHD : 1920 x 1080 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 120 FPS )

FORMATI I FOTOS : JPEG / DNG ( RAW)

FORMATI I VIDEOS : MP4 / MOV ( H.264 / MPEG-4 AVC, H.265 / HEVC)

SISTEMI PER MEMORIEN : FAT32 / exFAT ( 256GB )

GJATESIA FOKALE : 3.54mm

GJATESIA FOKALE EKUIVALENTE : 22mm

APERATURA : f 2.8

SENSORI : 1” CMOS

PIKSEL EFEKTIV : 20MP

KENDI I LENTES : 88°

SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES : 32 ~ 1 / 8000s

ISO FOTO :

 • 100 - 3200 ( AUTO )
 • 100 - 12800 ( MANUALE )

ISO VIDEO :

 • 100 - 3200 ( AUTO )
 • 100 - 6400 ( MANUALE )

BITRATE MAKSIMAL : 150Mbps

KENDI I LEVIZJES SE KAMERES : 0° - 90°

**GIMBALI** 

STABILIZIMI : 3 AKSE

RROTULLIMI I KAMERES :

 • ANIM : -135° to 45°
 • RROTULLIM : -45° to 45°
 • SPANIM : -100° to 100°

SAKTESIA E RROTULLIMIT : ±0.01°

**BATERIA**

BATERIA E DRONIT : LiPo 11.4V 3750mAH / NE PERDORIM RRETH 31 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 3.5 ORE

LIMITI VOLTAZHIT GJATE KARIKIMIT : 12.6V - 13.2V

ENERGJIA E BATERISE: 41.4Wh

PESHA E BATERISE : 198g

!!! **MOS E MBIKARIKONI OSE NENSHKARKONI BATERINE E DRONIT** !!!

Cmimi real Lek 155,000 Oferte Lek 139,000 Ulje 10%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Më të shitura
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
dji
Oferte Lek 18,900 Cmimi real Lek 22,000 Ulje 14%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Q Me 3 Akse
hohem
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 31%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 139,000 Cmimi real Lek 155,000 Ulje 10%