Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit

Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit X
+
-
=

?
Porosit Tani

Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit

Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit
Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit
Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit
Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit
Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit
Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit
Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit
Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit
Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit
Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit
Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit
Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit
Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit

Zile Dere me Kamera me WiFi, me Rreze Infra te Kuqe, Shikim Natën, Kundër Ujit

Zile dere me WiFi: Një intercom i zgjuar dhe i sigurt me video IP që ofron siguri dhe komoditet me valë.

Video 1080P HD dhe vizion i qartë i natës: Video 1080P FULL HD në kohë reale dhe audio me dy drejtime mundësojnë komunikim të qartë me vizitorët, ditën ose natën. Sensori IR dhe LED sigurojnë një imazh të pastër kristal gjatë natës, duke siguruar sigurinë e shtëpisë 24/7.

Këndi i gjerë i shikimit HD dhe 166°: Pamja HD në kohë reale me një kënd të gjerë shikimi 166° ju lejon të keni një pamje gjithëpërfshirëse të mjedisit tuaj, duke mos munguar kurrë asnjë vizitor. Zbulimi i lëvizjes dërgon sinjalizime të menjëhershme si gjatë ditës ashtu edhe gjatë natës, me kalimin automatik në modalitetin e shikimit të natës.

I papërshkueshme nga uji: Me një vlerësim IP5 rezistent ndaj pluhurit dhe ujit, zilja e derës është ndërtuar për t'i bërë ballë kushteve të ndryshme të motit. Bateria 18650 siguron fuqi afatgjatë, duke mbështetur 2-3 muaj përdorim me një karikim të plotë, duke siguruar besueshmëri dhe qetësi mendore.

Pajisur me marrës të dritës së natës: zilja e derës me valë përmban një sensor inteligjent të zbulimit të lëvizjes PIR që dërgon sinjalizime kur zbulohet lëvizje ose kur vizitorët shtypin zilen e derës. Ai gjithashtu funksionon si dritë nate.

Zbulimi inteligjent i njeriut: Sensori i zbulimit të trupit të njeriut të ziles së derës dërgon sinjalizime të menjëhershme të mesazheve në pajisjen tuaj celulare kur dikush kalon pranë derës tuaj. Personalizojeni distancën dhe ndjeshmërinë e zbulimit sipas preferencave tuaja për të qëndruar të informuar për ngjarje të rëndësishme.

Specifikimet:

Rezolucioni i videos: 1080P FULL HD

Këndi i shikimit: Këndi i gjerë 166°

Kundër ujit: IP5

Bateria: Bateria 18650 (2-3 muaj me një karikim të plotë)

Zbulimi i lëvizjes: Opsione me ndjeshmëri të ulët, të mesme dhe të lartë brenda rrezes 3m

Drita e natës: E pajisur me marrës të dritës së natës

Zbulim i njeriut: Sinjalizime të menjëhershme të mesazheve kur zbulohet trupi i njeriut. Distanca dhe ndjeshmëria e rregullueshme e zbulimit

Përputhshmëria e pajisjes celulare: E përputhshme me telefonat inteligjentë dhe tabletët

Qëndroni të lidhur dhe të sigurt me zilen e derës me video WiFi .

Përjetoni video me cilësi të lartë, shikim të qartë natën dhe sinjalizime të menjëhershme, të gjitha duke shijuar komoditetin e lidhjes me WiFi.

Me vlerësimin e saj të papërshkueshëm nga uji IP5 dhe dizajnin me efikasitet energjie, kjo zile dere siguron performancë të besueshme dhe jetëgjatësi të baterisë.

Përmirësoni sigurinë e shtëpisë tuaj me zbulimin e njeriut me AI dhe personalizoni preferencat tuaja për të marrë njoftime të rëndësishme.

Mos humbisni kurrë një vizitor dhe ndjehuni të sigurt duke ditur se shtëpia juaj është e mbrojtur 24/7.

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 5,800 Ulje 11%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Më të shitura
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
dji
Oferte Lek 15,500 Cmimi real Lek 22,000 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Q Me 3 Akse
hohem
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 31%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 139,000 Cmimi real Lek 155,000 Ulje 10%