Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Telefoni Moxom Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)

Mbajtese Telefoni Moxom Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick) X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Telefoni Moxom Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)

Mbajtese Telefoni Moxom Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Moxom Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Moxom Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Moxom Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Moxom Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Moxom Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Moxom Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Moxom Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)

Mbajtese Telefoni Moxom Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK )

MARKA : MOXOM

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

DISTANCA E SHKREPJES ME BLUETOOTH :  10m

GJATESIA : 153cm MAX

PERSHTATET PER : PAJISJE DERI NE 6.5INÇ

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE, THJESHTESIA NE PERDORIM VJEN E PARA

TRE KEMBE TE FSHEHURA TEK DOREZA E KTHEJNE KETE SELFIE STICK NE TRIPOD PER 3 SEKONDA

GJATESI TE RREGULLUESHME ME 3 NIVELE,

KOKE E RROTULLUESHME 360° ME KEND TE RREGULLUESHEM DERI NE 210°,

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE,

STRUKTURE E FORTE PREJ ABS DHE ALIAZH ALUMINI TE ZGJEDHUR,

SHKREPES I CMONTUESHEM ME BATERI GATI PER MBI 10000 FOTOGRAFI ME NJE KARIKIM,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PREJ SILIKONI PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

MBAJTESE TELEFONI ME GJERESI TE RREGULLUESHME PER TELEFONAT DERI NE 6.5in

Cmimi real Lek 3,800 Oferte Lek 2,600 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Më të shitura
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
dji
Oferte Lek 15,500 Cmimi real Lek 22,000 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Q Me 3 Akse
hohem
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 31%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 139,000 Cmimi real Lek 155,000 Ulje 10%