Konekta.al, shtepia e elektronikes me mbi 2200+ produkte.

Tregu me i madh i Elektronikes

Ne Shqiperi dhe jashte saj!

Adresa e Dyqanit

Dyqani jone ndodhet tek : 
 - Rruga e Dibres, sapo mbaron muri i Shkolles se Medreses, ngjitur me kafe "Baron"
 - Jemi hapur nga e Hena ne te Shtune ora: 7:30 - 17:00
 - Per me shume suport na kontaktoni ne : 069 588 3782

Transport në Shqipëri, Kosovë, dhe Maqedoni

Pagesa bëhet në dorëzim të produktit. Transporti brenda Qytetit të Tiranës është falas brenda ditës para ores 5.30 pm ,Jashtë Qytetit të Tiranës dhe në rrethe e qytete të tjerë ka kosto shtesë 200 lekë të reja dhe ju vjen për 24 deri 48 orë . Transporti në Kosovë 4€ dhe Maqedoni ka kosto 5€. Merr kohe 4 deri ne 8 dite maksimumi

Ndërrim produkti

Në raste kur ka PROBLEME FABRIKIMI,mund ta ndërroni produktin brenda 48 orëve,pa kosto shtesë,VETËM ME PAKETIMIN PËRKATËS TË PADËMTUAR.Në rast se kontaktojmë dëmtim fizik gjatë këtyre 48 orëve Konekta.al nuk mban përgjegjësi.Në rast se produkti i kthyer nuk rezulton me defekt ne jua ridërgojmë produktin dhe tarifën e postës të kthimit e paguan klienti.

Shërbim dhe komunikim

Në faqen tonë online do të gjeni shërbimin dhe komunikimin maksimal. We speak English. Parliamo anche Italiano.  

Produkte të cilësisë së lartë

Produktet tona janë të çertifikuara për origjinalitetin dhe cilësinë e markës prodhuese. Të gjitha Produktet tona janë ashtu sic i shifni në foto ashtu ju vinë dhe te ju.