Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Orë Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 8 Pro

Orë Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 8 Pro X
+
-
=

?
Porosit Tani

Orë Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 8 Pro

Orë Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 8 Pro
Orë Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 8 Pro
Orë Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 8 Pro
Orë Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 8 Pro
Orë Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 8 Pro
Orë Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 8 Pro
Orë Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 8 Pro
Orë Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 8 Pro
Orë Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 8 Pro
Orë Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 8 Pro

Orë Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 8 Pro

Emri: Orë Inteligjente

Marka: Xiaomi

Përmasat:46 x 33.5 x 9.99mm

Pesha: 22.5g (pa rrip)

Rripi: TPU 130 - 205mm

Ekran: 1.74 inç AMOLED

Rezolucioni i Ekranit:336 x 480px

Ndriçimi i Ekranit: Deri në 600 NITS

Kapaciteti i Baterisë: 289mAh

Koha: Në karikim rreth 1 orë / Përdorim intensiv deri në 6 ditë / Përdorim normal deri në 14 ditë

Sensorët: Rrahjet e Zemrës / Oksigjeni ne Gjak / Akselerometer / Gjiroskop / Matës i Dritës së Ambientit

Fitness: 110+ Modalitete Fitnessi

Fillestar: (Vrapim / Ecje Bazë, Vrapim / Ecje e Avancuar / Vrapim i Lehtë Bazë)
Djegie Dhjami: (Bazë, e Avancuar, MIIT)
Rezistence: (Bazë, e Avancuar)
Interval: (Bazë, e Avancuar)

Shëndet:
- Monitorimi i Rrahjeve të Zemrës
- Monitorimi i SpO₂
- Monitorimi i Gjumit
- Monitorimi i Shëndet Menstrual të Femrave
- Monitorimi i Stresit
- Ushtrime Frymëmarrje

Sistemi Operativ i Përshtatshëm: Android 6.0+ / iOS 12+

 •  Ekran i Madh AMOLED me Rezolucion te Larte: Xiaomi Smart Band 7 Pro përmban një ekran të madh AMOLED 1.64 inç me një rezolucion prej 280 x 456 piksel. Kjo e bën të lehtë shikimin dhe ndërveprimin me orën, edhe në rreze të ndritshme të diellit.

 • GPS i Integrur: Xiaomi Smart Band 8 Pro ka GPS të integrur, kështu që ju mund të gjurmoni vrapimet, shëtitjet dhe ecjet tuaja pa pasur nevojë të mbani telefonin tuaj.

 •  Modalitete të Shumta Sportive: Xiaomi Smart Band 8 Pro mbështet mbi 110 mënyra të ndryshme sportive, duke përfshirë vrapimin, notin, çiklizmin dhe më shumë.

 • Monitorimi i Rrahjeve te Zemrës: Xiaomi Smart Band 8 Pro mund të monitorojë vazhdimisht rrahjet e zemrës suaj dhe t'ju japë sinjalizime nëse zbulon ndonjë anomal

 • Monitorimi i Oksigjenit ne Gjak: Xiaomi Smart Band 8 Pro mund të matë gjithashtu nivelet e oksigjenit në gjak, gjë që mund të jetë një tregues i shëndetit tuaj të përgjithshëm.

 • Monitorimi i Gjumit: Xiaomi Smart Band 8 Pro mund të gjurmojë mënyrat tuaja të gjumit dhe t'ju ofrojë njoftim për cilësinë tuaj të gjumit.

 • Monitorimi i Stresit: Xiaomi Smart Band 8 Pro mund të gjurmojë nivelet tuaja të stresit dhe t'ju ofrojë sugjerime për teknikat e relaksimit.

 •  Jetëgjatësia e Gjatë e Baterisë: Xiaomi Smart Band 8 Pro ka një jetëgjatësi deri në 14 ditë me një karikim të vetëm.
Cmimi real Lek 9,900 Oferte Lek 7,900 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Ore Inteligjente
Oferte
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
tjeter
Oferte Lek 7,300 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 26%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco Ultra
hoco
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,800 Ulje 33%
Oferte
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
smart watch
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 6,900 Ulje 14%
Oferte
Ore Inteligjente E Magjishme Me Bluetooth 5.0
hoco
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,900 Ulje 20%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Moxom Ultra
moxom
Oferte Lek 4,800 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 13%
Oferte
Ore Inteligjente Moderne Me Bluetooth 5.0
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 5,900 Ulje 24%