Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Ore Inteligjente Moxom Me Bluetooth

Ore Inteligjente Moxom Me Bluetooth X
+
-
=

?
Porosit Tani

Ore Inteligjente Moxom Me Bluetooth

Ore Inteligjente Moxom Me Bluetooth
Ore Inteligjente Moxom Me Bluetooth
Ore Inteligjente Moxom Me Bluetooth
Ore Inteligjente Moxom Me Bluetooth
Ore Inteligjente Moxom Me Bluetooth
Ore Inteligjente Moxom Me Bluetooth
Ore Inteligjente Moxom Me Bluetooth
Ore Inteligjente Moxom Me Bluetooth

Ore Inteligjente Moxom Me Bluetooth

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ORE INTELIGJENTE

MARKA : MOXOM

MATERIALI : RRIP SILIKONI + ALIAZH ZINKU

NGJYRA : E ZEZE

PERMASA E EKRANIT: 1.5 INC

REZOLUCIONI I EKRANIT : 360 x 360px

LIDHJE : BLUETOOTH

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

KAPACITETI I BATERISE : 220mAh

MEMORIE E BRENDSHME : RAM 128Mb

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 7-10 DITE ( PA THIRRJE )

VECORI : DIZENJIM ELEGANT DHE MODERN,

PERGJIGJUNI TELEFONATES DIREKT NGA ORA,

BLUETOOTH 5.0 MUNDESON NJE LIDHJE STABEL TE PERHERSHME,

KUNDER UJIT DHE PLUHURIT, FALE STANDARDIT MBROJTES IP68,

EKRANI KRISTAL I PASTER 1.5 INC ME NGJYRA PERFEKTE DHE PREKJE PER KONTROLL TE MENJEHERSHEM ESHTE PIKA ME E FORTE E ORES, GJITHE INFORMACIONI QE JU DUHET, TE ORGANIZUAR NE NJE AMBIENT,

SHERBIMET INTELIGJENTE PERFSHIJNE: MATJE TE SAKTE TE RRAHJEVE TE ZEMRES, TE HAPAVE TE ECUR, OREVE TE GJUMIT, TE KALORIVE TE HUMBURA, DISTANCES SE PERSHKRUAR ETJ.

SHIKONI NE ÇAST TELEFONATAT, MESAZHET ME TEKST DHE NJOFTIMET E APLIKACIONEVE.

I PERSHTATSHEM PER CDO CELULAR INTELIGJENT ME SISTEM ANDROID DHE IOS

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,300 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga MOXOM
Oferte
Karikues Wireless Moxom 15w Per Iphone 12
moxom
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,200 Ulje 6%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Dhe Bass V5.0 Moxom
moxom
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,300 Ulje 18%
Oferte
Kufje Magnetike Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Moxom
moxom
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 59%
Oferte
Kabell Usb Magnetik 1.2m Moxom Lightning / Micro / Type-c 2.4a
moxom
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 900 Ulje 11%