Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra

Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra X
+
-
=

?
Porosit Tani

Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra

Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra

Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ORE INTELIGJENTE

LIDHSHMËRIA : 4G LTE I INTEGRUAR ME PORTË PËR KARTËN SIM PËR TELEFONATA, TRANSMETIM MUZIKOR DHE LUNDRIM NË WEB

PERFORMANCA : 2 GB RAM DHE 16 GB HAPËSIRË RUAJTËSE ME SISTEMIN OPERATIV ANDROID

EKRANI : EKRAN AMOLED 1,78 INÇ ME REZOLUCION 420 x 485

KAMERA : KAMERA E TËRHEQSHME 5MP

NAVIGIMI : GPS, GLONASS DHE BEIDOU

NDJEKJA E SHËNDETIT : MONITOR I RRAHJEVE TË ZEMRËS, SENSORI I OKSIGJENIT NË GJAK, GJURMUESI I GJUMIT DHE MODALITETE TË SHUMTA SPORTIVE

QËNDRUESHMËRIA : REZISTENTE NDAJ UJIT DERI NË 5 METRA

VEÇORI SHTESË : FYTYRA TË PERSONALIZUESHME TË ORËS, APLIKACIONE TË SHKARKUESHME NGA GOOGLE PLAY STORE DHE PAJTUESHMËRI ME ASISTENTIN ZANOR

Color
Cmimi real Lek 9,900 Oferte Lek 7,300 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Ore Inteligjente
Oferte
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
tjeter
Oferte Lek 7,300 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 26%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco Ultra
hoco
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,800 Ulje 33%
Oferte
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
smart watch
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 6,900 Ulje 14%
Oferte
Ore Inteligjente E Magjishme Me Bluetooth 5.0
hoco
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,900 Ulje 20%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Moxom Ultra
moxom
Oferte Lek 4,800 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 13%
Oferte
Ore Inteligjente Moderne Me Bluetooth 5.0
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 5,900 Ulje 24%