LAPS INTELIGJENT 2 NE 1 WIWU DHE ME RRETH MAGNETIKE PER IOS / ANDROID / TABLET / IPAD LAPS INTELIGJENT 2 NE 1 WIWU DHE ME RRETH MAGNETIKE PER IOS / ANDROID / TABLET / IPAD
18%
Lek 1,800 Lek 2,200
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : LAPS INTELIGJENTE 2 NE 1 MARKA : WIWUMATERIALI : ALIAZH ALUMINI + SILIKONNGJYRA : BARDHE DIAMETRI: 9mm GJATESIA: 163mm SUPORTON: APPLE / ANDROID / MICROSOFT SYSTEM ...
PISTOLETE UJI ELEKTRIKE MULTIFUNKSIONALE ME PRESION BASEUS PER LARJE MAKINE( CMIMI ME LEK TE REJA ) PISTOLETE UJI ELEKTRIKE MULTIFUNKSIONALE ME PRESION BASEUS PER LARJE MAKINE( CMIMI ME LEK TE REJA )
6%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : PISTOLETE UJI ELEKTRIKE PER MAKINEMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + PC + ALIAZH ALUMINI INPUT: 5V / 2A FUQIA: 50.4W PRESIONI: 0.7MPa...
CANTE BREZI MULTIFUNKSIONALE METRO MATE WIWU CANTE BREZI MULTIFUNKSIONALE METRO MATE WIWU
9%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : CANTE BREZI LEKURE MULTIFUNKSIONALEMARKA : WIWUMATERIALI : NEJLON I CILESISE SE LARTE NGJYRA: E ZEZEVECORI : MATERIAL TEPER CILESOR, I LEHTE, KUNDER LAGESHTIRES...
PESHQIRE I BUTE ME FIBRA PER MAKINE DHE SHTEPI BASEUS NE 3 PERMASA TE NDRYSHME PESHQIRE I BUTE ME FIBRA PER MAKINE DHE SHTEPI BASEUS NE 3 PERMASA TE NDRYSHME
25%
Lek 900 Lek 1,200
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : PESHQIRE MARKA : BASEUS VECORI : MATERIAL CILESOR I ZGJEDHUR , I BUTE, PREJ MENDAFSHI DHE ME FIBRA, E PERTHITH UJIN NE...
CANTE MBAJTESE MULTIFUNKSIONALE SPECIFIKE KUNDER GODITJES BASEUS CANTE MBAJTESE MULTIFUNKSIONALE SPECIFIKE KUNDER GODITJES BASEUS
28%
Lek 1,800 Lek 2,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : CANTE MBAJTESE MULTIFUNKSIONALEMARKA : BASEUS  MATERIALI : PCNGJYRA : E ZEZE TRANSPARENTE  /  TRANSPARENTEVECORI : ABSORBON GODITJET DHE ESHTE RESIZTENTE NDAJ RENIESDIZENJUAR SPECIFIKISHT...
LAPS INTELIGJENT PENCIL PICASSO WIWU PER APPLE IPAD DHE IPAD PRO IOS / ANDROID LAPS INTELIGJENT PENCIL PICASSO WIWU PER APPLE IPAD DHE IPAD PRO IOS / ANDROID
4%
Lek 4,400 Lek 4,600
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : LAPS INTELIGJENTEMARKA : WIWUMATERIALI : ALIAZH ALUMINI + SILIKONNGJYRA : BARDHE DIAMETRI: 9mm MAJA LAPSIT: 1.45mm PESHA: 15g GJATESIA: 140mm SUPORTON: APPLE IPAD VECORI :...
CANTE MBAJTESE MULTIFUNKSIONALE BASEUS KUNDRA UJIT DHE PLUHURIT CANTE MBAJTESE MULTIFUNKSIONALE BASEUS KUNDRA UJIT DHE PLUHURIT
20%
Lek 1,200 Lek 1,500
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : CANTE PORTABELMARKA : BASEUS PERMASA: 198*45*120mmMATERIALI : TPUVECORI : E PA PERSHKUESHME NGA SHPERKATJE TE UJITMATERIAL CILESOR SHUME I LEHTE REZISTENT NDAJ GERVISHTJEVE DHE...
PAJISJE ME SFUNGJER BASEUS QE HEQ GERVISHTJET DHE I JEP SHKELQIM MAKINES PAJISJE ME SFUNGJER BASEUS QE HEQ GERVISHTJET DHE I JEP SHKELQIM MAKINES
14%
Lek 1,900 Lek 2,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : FURCE PASTRUESE PER MAKINEMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + PC + ALIAZH ALUMINIVECORI : ÇDO SHOFER ESHTE I INTERESUAR TE RUAJE PASTERTINE E...
PISTOLETE UJI MULTIFUNKSIONALE ME PRESION BASEUS PER LARJE MAKINE PISTOLETE UJI MULTIFUNKSIONALE ME PRESION BASEUS PER LARJE MAKINE
27%
Lek 4,000 Lek 5,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : PISTOLETE LAVAZHI PER MAKINEMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + PC + ALIAZH ALUMINIPERMASA : 19 x 14 x 35 cm PESHA : 217.6gVECORI...
PAJISJE PER MASAZH RELAKSUES DUAL MODE ME 4 KOKA TE NDRYSHME BASEUS PAJISJE PER MASAZH RELAKSUES DUAL MODE ME 4 KOKA TE NDRYSHME BASEUS
14%
Lek 12,000 Lek 14,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : PAJISJE PER MASAZHMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + PC FUQIA: 29W INPUT: 5V - 9V KAPACITETI I BATERISE: 8000mAh ( 4 x...
SYZE MBAJTESE CELULARI VR REMAX PER TELEFONA DERI NE 5 INC SYZE MBAJTESE CELULARI VR REMAX PER TELEFONA DERI NE 5 INC
16%
Lek 1,600 Lek 1,900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : MBAJTESE TELEFONI VRMARKA : REMAXMATERIALI : PC + ABS VECORI : E ARDHMJA ESHTE KETU, LENTE TE CILESISE USHTARAKE ME TE LARTE ME DIZAJN OPTIK,...
LAPS DIGITAL STYLUS PEN BASEUS PER IPAD ME PORTE TYPE-C LAPS DIGITAL STYLUS PEN BASEUS PER IPAD ME PORTE TYPE-C
9%
Lek 5,800 Lek 6,400
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : LAPS DIGITAL PER IPADMARKA : BASEUS MATERIALI : ALIAZH ALUMINIBATERIA: POLIMER LITIUMI 140mAH, 5V KOHA E KARIKIMIT: 1 ORE PARALAJMERIMI PERPARA SE TE...
PREZANTUES POWERPOINT PPT WIRELESS ORANGE DOT ME USB BASEUS PREZANTUES POWERPOINT PPT WIRELESS ORANGE DOT ME USB BASEUS
18%
Lek 1,800 Lek 2,200
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : PREZANTUES POWERPOINT PPT WIRELESS RED LASERMARKA : BASEUS MATERIALI : PCNGJYRA : GRI TEKNOLOGJIA E LASERIT: RF 2.4G Hz DISTANCA TRANSMETIMIT: 100m NGJYRA...
CANTE MULTIFUNKSIONALE ME QESE MBETURINASH PER MAKINE BASEUS CANTE MULTIFUNKSIONALE ME QESE MBETURINASH PER MAKINE BASEUS
37%
Lek 2,200 Lek 3,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : CANTE MBETURINASH MULTIFUNKSIONALEMARKA : BASEUS  MATERIALI : ALUMIN + LEKURE DHE QESE PLASTIKENGJYRA : E ZEZEVECORI : DIZENJUAR SPECIFIKISHT PER MAKINA NE SENDILJET E PASME,SHERBEN SI MBAJTESE...
MBAJTESE TELEFONI ME RRIPA NEJLONI ROMIX RH-22 MBAJTESE TELEFONI ME RRIPA NEJLONI ROMIX RH-22
36%
Lek 1,400 Lek 2,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : MBAJTESE TELEFONIMARKA : ROMIXMODELI : RH-22MATERIALI : NEJLON SHUME CILESORNGJYRA : E KUQE / JESHILEVENDI I MBAJTJES : SI VARESE NE...
PISTOLETE UJI MULTIFUNKSIONALE ME PRESION BASEUS PER LARJE MAKINE PISTOLETE UJI MULTIFUNKSIONALE ME PRESION BASEUS PER LARJE MAKINE
19%
Lek 6,500 Lek 8,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : PISTOLETE LAVAZHI PER MAKINEMARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + PC + ALIAZH ALUMINIPERMASA : 77.2 x 16.4 x 4.7 cm PESHA : 217.6gVECORI : ÇDO SHOFER...
Items 1 to 16 of 53 total