Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike

Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike X
+
-
=

?
Porosit Tani

Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike

Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike
Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike
Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike
Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike
Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike
Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike
Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike
Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike
Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike
Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike
Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike
Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike
Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike
Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike
Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike
Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike
Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike

Set Pastrimi Baseus Per Aksesore Elektronike

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FURCE PASTRUESE PER KUFJET

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

PERMASAT : 117 x 44.5 x 44 mm

MINI DHE KOMPAKT : KOMPLETI I PASTRIMIT KA NJE DIZAJN VETEORGANIZUES, QE DO TE THOTE SE TE GJITHA MJETET E PASTRIMIT RUHEN BRENDA VETE FURÇES. KJO E BEN TE LEHTE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO QE TE SHKONI

E APLIKUESHME PER SHUME PAJISJE : KOMPLETI I PASTRIMIT MUND TE PERDORET PER TE PASTRUAR NJE SERE PAJISJESH, DUKE PERFSHIRE TELEFONAT, TABLETET, LAPTOPET, KAMERAT, KUFJE, LEVA DHE EKRANET E KONTROLLIT QENDROR NE MAKINA

FURÇA SUPER E BUTE : KOMPLETI I PASTRIMIT PERFSHIN NJE FURÇE ME QIME TE BUTA QE JANE TE BUTA NE PAJISJET TUAJA. QIMET JANE GJITHASHTU TE DENDURA, KESHTU QE ATO MUND TE HEQIN NE MENYRE EFEKTIVE PLUHURIN DHE PAPASTERTITE

PASTRIM I THELLE PER KUFJET : FURÇA MUND TE PERDORET PER TE PASTRUAR PJESEN E BRENDSHME TE KUFJEVE TUAJA TE KARIKIMIT, SI DHE ALTOPARLANTET DHE PORTEN E KARIKIMIT

MATERIALI I SIGURT ABS : KOMPLETI I PASTRIMIT ESHTE BERE NGA MATERIAL I SIGURT ABS, QE DO TE THOTE SE ESHTE JO TOKSIK DHE NUK DO TE DEMTOJE PAJISJET TUAJA

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,200 Ulje 52%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%