Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Prezantues Powerpoint PPT Wireless Orange Dot Me Lazer Te Kuq

Prezantues Powerpoint PPT Wireless Orange Dot Me Lazer Te Kuq X
+
-
=

?
Porosit Tani

Prezantues Powerpoint PPT Wireless Orange Dot Me Lazer Te Kuq

Prezantues Powerpoint PPT Wireless Orange Dot Me Lazer Te Kuq
Prezantues Powerpoint PPT Wireless Orange Dot Me Lazer Te Kuq
Prezantues Powerpoint PPT Wireless Orange Dot Me Lazer Te Kuq
Prezantues Powerpoint PPT Wireless Orange Dot Me Lazer Te Kuq
Prezantues Powerpoint PPT Wireless Orange Dot Me Lazer Te Kuq
Prezantues Powerpoint PPT Wireless Orange Dot Me Lazer Te Kuq
Prezantues Powerpoint PPT Wireless Orange Dot Me Lazer Te Kuq
Prezantues Powerpoint PPT Wireless Orange Dot Me Lazer Te Kuq

Prezantues Powerpoint PPT Wireless Orange Dot Me Lazer Te Kuq

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : PREZANTUES POWERPOINT PPT WIRELESS RED LASER

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PC + ABS + ALIAZH ALUMINI

KAPACITETI I BATERISE : 300mAh

HYRJE TYPE-C : 5V - 0.3A

TEKNOLOGJIA E LASERIT: RF 2.4GHz

DISTANCA E TRANSMETIMIT TE PREZANTUESIT : 50m

DISTANCA E LESHIMIT TE LAZERIT : 100m

NGJYRA : GRI E ERRET

NGJYRA LASERIT: E KUQE

PERSHTATET PER : SISTEMET WINDOWS / MAC

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

PREZANTUES WIRELESS I TEKNOLOGJISE RF 2.4Ghz, ASISTENT I SHKELQYER PER MESUESIT, PROFESORET, MBLEDHJE, STUDENT.

SUPORTON LASER POINTER, LEVIZ FAQET E POWERPOINT NE NJE MENYRE EFIKASE DHE TE THJESHT NE PREZANTIMIN TUAJ,

MIKROFON PER TRANSMETIM DIREKT TE ZERIT NGA PREZANTUESI TEK KOMPJUTERI DHE ME PAS NE BOKSET E DEGJIMIT,

DIZANJ ERGONOMETRIC, QE I PERSHTATET DORES TUAJ, I SIGURT DHE KOMODE NE DORE,

VJEN ME NJE PORTE USB E CILA MUND TE PERDORET NE PREZANTIM.

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,400 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%